Muharrem İnce, Turan ve Atilla için harekete geçti! 'Şerefimi kurtarmaya çalışıyorum'

Muharrem İnce, Turan ve Atilla için harekete geçti! 'Şerefimi kurtarmaya çalışıyorum'

CHP'li Muharrem İnce, Saray'da Erdoğan'la görüştüğünü öne süren gazeteci Rahmi Turan ve Talat Atilla'ya ceza ve tazminat davası açacağını açıkladı.

CHP'li Muharrem İnce, Saray'da Erdoğan'la görüştüğünü öne süren gazeteci Rahmi Turan ve Talat Atilla'ya ceza ve tazminat davası açacağını açıkladı. İnce, "Ben şerefi ve onuruna laf edilmiş, mağdur edilmiş bir insanım. Şerefimi kurtarmaya çalışıyorum" dedi.

Hürriyet'ten İsmail Saymaz'a konuşan CHP'li İnce, Saray'daki görüşme iddiasını ortaya atan Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan ile iddianın kaynağı Turktime.com Yönetim Kurulu Başkanı Talat Atilla'ya iftira suçlamasından dava açacağını söyledi.

İnce, "Avukatlarıma ‘Üç kuruşluk dava açın’ dedim. Avukatlarım yanlış olacağını kaydederek, ‘Takdirini bize bırak’ dedi. İftiraya uğradım” diye konuştu.

'Şerefimi kurturmaya çalışıyorum'

CHP Genel Merkezi’ni de dava açmaya davet eden İnce, "Onlar neden dava açmıyor? Talat Atilla yalan söylüyorsa dava açmalılar. Ben kaynağın CHP’li olup olmadığını bilemem. Onu CHP yönetimi bulacak" dedi.

İnce, iktidara hizmet ettiği suçlamasına, "Ben şerefi ve onuruna laf edilmiş, mağdur edilmiş bir insanım. Şerefimi kurtarmaya çalışıyorum. Yerimde kim olsa aynısını yapar" yanıtı verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika