Flaş..Flaş..Muharrem İnce'nin yapacağı basın açıklamasının saat ve yeri belli oldu

Flaş..Flaş..Muharrem İnce'nin yapacağı basın açıklamasının saat ve yeri belli oldu

Muharrem İnce yeni parti kuracağı iddialarıyla son günlerin gündeminden inmedi. İnce, tüm konuları aydınlatmak adına açıklama yapacağını duyurdu. İnce'nin açıklama yapacağı saat ve yer belli oldu. Ankara'daki basın toplantısını yarın Çukumambar'daki...

Cumhuriyet Halk Partisi'nden ayrılarak yeni parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce'nin kamuoyuna yapacağı ilk açıklamanın yeri ve saati netleşti. İnce, Ankara'daki basın toplantısını yarın Çukumambar'daki Holiday İnn Otel'de saat 11.00'de gerçekleştirilecek. 

'HERKES ETEKLERİNDEKİ TAŞLARI DÖKSÜN'

Kulislerde parti kuracağı konuşulan ve kamuoyuna yakın çevresi tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamaların yansımasıyla gündeme oturan İnce, “Bu süreçte herkes konuştu, bir ben konuşmadım. Açıklamayı önümüzdeki hafta yapacağım" demişti.  İnce, “Ben evime gelen misafiri geri çevirmem, açıklama yapmadan göndermem. Açıklama yapmamış olsaydım medya özgürlüğüne de saygısızlık olurdu. Önümüzdeki hafta Ankara’da bir basın toplantısı düzenleyeceğim. Bu süreçte herkes konuştu. Bir tek ben konuşmadım. Konuşsunlar bakalım. Herkes eteklerindeki taşları döksün. Önümüzdeki hafta ayrıntılı bir şekilde her tür soruya cevap vererek, bunları anlatacağım” ifadesini kullanmıştı.

Etiketler :