Murat Özdemir'den yeni video: Bir video çektim ve...

Masterchef adlı yarışmadan diskalifiye edildikten sonra papağına yaptığı işkence sonucu ölümüne yol açan Murat Özdemir sosyal medyadan paylaşım yaparak özür diledi.Murat Özdemir, Masterchef Türkiye yarışmasından diskalifiye...

Masterchef adlı yarışmadan diskalifiye edildikten sonra papağına yaptığı işkence sonucu ölümüne yol açan Murat Özdemir sosyal medyadan paylaşım yaparak özür diledi.

Murat Özdemir, Masterchef Türkiye yarışmasından diskalifiye olmasının ardından papağanına işkence görüntülerini sosyal medyadan yayınlamıştı. Büyük tepki çeken bu paylaşımın ardından gözaltına alınan Özdemir, hastaneye yatırılmıştı. İşkence yapılan papağan ameliyata alınmış ama kurtulamamıştı.

Uzun süredir sessiz olan Özdemir sosyal medya hesabından yeni bir video yayınladı. Yaptıklarından pişman olduğunu belirten Özdemir " Yaşanmaması gereken bir olay yaşandı. 3 senedir bakmakta olduğum papağanım ile ilgili bir video çektim ve kötü sonuçlar doğdu. Bundan dolayı herkesten, bütün hayvanlardan, insanlardan, Acun Ilıcalı'dan çok özür diliyorum, lütfen özrümü kabul edin" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam