Müyesser Yıldız’ın avukatı TELE1’e konuştu: Bu kumaştan bu elbise çıkmaz

Müyesser Yıldız'ın avukatı Erhan Tokatlı TELE1’e konuştu. Avukat Tokatlı Yıldızla ilgili suçlamalara tepki göstererek "Bu kumaştan bu elbise çıkmaz"

Müyesser Yıldız'ın avukatı Erhan Tokatlı TELE1’e konuştu. Avukat Tokatlı Yıldızla ilgili suçlamalara tepki göstererek "Bu kumaştan bu elbise çıkmaz" değerlendirmesinde bulundu.

Gözaltına alınan Oda TV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız'ın avukatı Erhan Tokatlı Gün Ortası programında Zeynel Lüle'ye süreçle ilgili bilgi verdi.  Avukat Tokatlı, Müyesser Yıldız'ın "siyasal ve askeri casusluk" suçlamasıyla yürütülen bir soruşturma kapsamında gözaltına alındığını belirtirken, kararın haksız olduğunun altını çizdi. "Bir kısım medyada suçlamanın içeriğini okuyoruz, biz resmi anlamda bunu kabul etmicayoruz" diyen Avukat Tokatlı, soruşturmanın gizli yürütüldüğünü kendilerine dosyayla ilgili bilgi verilmediğini söyledi. Avukat Tokatlı, Müyesser Yıldız'ın, "Türk milleti beni kimlerin hedef gösterdiğini çok iyi biliyor, bu kumaştan bu elbise çıkmaz" dediğini aktardı.

<>

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv