Naim Süleymanoğlu filmi için yeni tanıtım videosu yayınlandı

Naim Süleymanoğlu filmi için yeni tanıtım videosu yayınlandı

Ayla ve Müslüm gibi ses getiren filmlerin yapımcısı Dijital Yapım Evi’nin imzasını taşıyan Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi için yeni

Ayla ve Müslüm gibi ses getiren filmlerin yapımcısı Dijital Yapım Evi’nin imzasını taşıyan Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi için yeni tanıtım videosu yayınlandı. İşte detaylar.

Ayla, Müslüm, Çiçero, Türk İşi Dondurma gibi yapımlarla ismini duyuran Dijital Yapım Evi, önümüzdeki dönemde efsanevi sporcu Naim Süleymanoğlu’nun hayatını konu edinen bir yapımla karşımıza çıkacak.

Çekimleri ve prodüksiyon aşaması tamamlanan Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi 22 Kasım’da izleyiciyle buluşacak. Beyaz perdedeki yerini almasına artık sayılı günler kalan film için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı. Dilerseniz bu tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yayınlanan tanıtım videosundan da anlaşılacağı üzere film Naim Süleymanoğlu’nun Bulgaristan zulmünden kaçarak Türk vatandaşı olmasına odaklanıyor.

Filmde Naim Süleymanoğlu’na Daha isimli filmle isminden söz ettiren Hayat Van Eck hayat veriyor. Kadrosunda Yetkin Dikinciler, Gürkan Uygun ve İsmail Hacıoğlu gibi isimlerinde de yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Özer Feyzioğlu oturuyor.

Naim Süleymanoğlu filmi muhtemelen Müslüm ve Ayla kadar ses getirecektir. Yine de bekleyip göreceğiz.

En çok telefon satan kim? Samsung mu Huawei mi?