Narzo 50i Prime, resmen satışa sunuldu

Narzo 50i Prime, resmen satışa sunuldu

Realme’nin bir süredir Narzo modelinin yeni versiyonu üzerinde çalıştığı biliniyordu. Daha önce Narzo 50i modeliyle bütçe dostu akıllı telefon arayanlar için iyi bir alternatif geliştiren Realme, bu modelin Prime versiyonuyla çıtayı yükseltti.

Bugün itibariyle resmen satışa sunulan Realme Narzo 50i Prime’a baktığımız zaman ilk dikkatimizi çeken şey 6,5 inçlik HD+ çözünürlük sunan ekranı oluyor. Gücünü 12nm Unisoc T612 yonga setinden alan yeni akıllı telefon modeli 3GB RAM + 32GB dahili depolama alanı ve 4GB RAM + 64GB dahili depolama alanı seçenekleriyle satışa sunulacak.

Realme Narzo 50i Prime 2

Realme Narzo 50i Prime tanıtıldı

Telefonun arka yüzeyinde büyük bir kamera adası bulunmasına rağmen, bu alanda yalnızca 8MP çözünürlüğe sahip tek bir kamera bulunuyor. Selfie meraklılarını da unutmayan Realme, ön yüzeyde 5MP’lik bir sensöre yer vermiş.

Realme Narzo 50i Prime

Elektriksel gücünü 5.000mAh kapasiteli pilinden alan Narzo 50i Prime’de aynı zamanda 10W hızlı şarj desteğinin bulunduğunu söyleyelim. Tabi buraya kadar telefonun özelliklerine ilişkin verdiğimiz bu bilgiler sizi tatmin etmemiş ve dolayısıyla da Narzo 50i Prime hakkında olumsuz düşüncelere kapılmış olabilirsiniz.

Ancak unutmayın, Realme’nin bu modeli tamamen bütçe dostu temalı bir telefon. Öyle ki 3GB RAM + 32GB dahili depolama alanına sahip modelin yalnızca 100 dolardan satışa sunuluyor olması, bu telefonu cazip kılmaya fazlasıyla yetecektir.

Spotify, Topluluk özelliğiyle arkadaşlarla paylaşımı arttıracak

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji