Neslihan Atagül’ün yeni görüntüsü sevenlerini üzdü: Değişimi yüzüne yansıdı

Neslihan Atagül’ün yeni görüntüsü sevenlerini üzdü: Değişimi yüzüne yansıdı

Sağlık sorunları nedeniyle ‘Sefirin Kızı’ dizisinden ayrılan Neslihan Atagül'ün sosyal medyada yayılan fotoğrafında hastalığı nedeniyle yaşadığı değişim yüzüne de yansıdı.

Güzel oyuncu Neslihan Atagül, geçirdiği 'Geçirgen Bağırsak Sendromu' hastalığı nedeniyle rol aldığı 'Sefirin Kızı' dizisine veda etmişti. Neslihan Atagül'ün yerine ise, Tuba Büyüküstün kadroya dahil olmuştu.

Sağlık durumu merak edilen Neslihan Atagül'ün hastalığı hakkında bu kararından sonra yeni bir haber var. Diziden ayrılan Neslihan Atagül'den bir kare, sosyal medyada yayıldı. Neslihan Atagül'ün son fotoğrafını gören hayranları bir hayli üzüldü.

Geçirgen bağırsak sendromu hastalığına yakalanan Neslihan Atagül, geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılmıştı.

neslihan-atagul-1.jpg

Diziye geri dönmesi beklenen Neslihan Atagül, hastalığının çalışmasına müsaade etmediğini belirterek, izleyicilere ve dizi ekibine veda etmişti. 28 yaşındaki Neslihan Atagül hastalığı hakkında, 'Vücudum tolerans göstermedi, biraz dinlenmeye ihtiyacım var" demişti.

atagul.jpg

Doktorların hastalığı için ciddi uyarılarda bulunduğu ve ölüm riskinin olduğunu ifade ettikleri Neslihan Atagül'den yeni kare geldi. Sağlık durumu merak edilen Neslihan Atagül'ün son hali hayranlarını üzdü.
 

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam