Son hali şaşırttı! Feyza Civelek kısa sürede 21 kilo verdi

Son hali şaşırttı! Feyza Civelek kısa sürede 21 kilo verdi

Bir dönemin fenomen dizisi 'Adını Feriha Koydum'da rol alan Feyza Civelek, kısa süre içinde 21 kilo verdi. Oyuncunun geçirdiği değişim, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.

Bir kafeden kahve aldıktan sonra basın mensupları ile ayaküstü konuşan Feyza Civelek, "1,5 ayda 21 kilo verdim. 58 kiloyum, şu an kilomdan memnunum" ifadesini kullandı.

feyza-civelek.jpg

26 yaşındaki oyuncu, "İstemek başarmanın yarısıdır. Mide ameliyatı geçirmedim, sporla zayıfladım. 58 kiloyum. Görenler başta tanıyamıyor, sonra bakan bir daha bakıyor. Ondan da gurur duyuyorum" dedi.

civelek.jpg

İleride herhangi bir proje için kilo alabileceğini ifade eden Civelek, zayıfladıktan sonra daha çok proje teklifi geldiğini belirtti.

Genç oyuncu, "İleriki zamanlarda proje için tekrar kilo alabilirim ama şu an düşünmüyorum. Ülkede malesef kilolu kadına fazla başrol vermiyorlar. Çünkü görsellik çok önemli tabii proje teklifleri de çoğaldı, kilo verdiğimden dolayı önüm açıldı" diye konuştu.

'Acemi Cadı' dizisi ile oyunculuğa başlayan Feyza Civelek; 'Sihirli Annem', 'Kavak Yelleri', 'Adını Feriha Koydum', 'Güllerin Savaşı' gibi dizilerde rol almıştı.
 

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam