Netflix 6 diziyi daha iptal etti

Netflix  6 diziyi daha iptal etti

Dijital yayın platformu Netflix, 6 dizi içeriğini iptal ettiğini duyurdu. Netflix daha önce iptal ettiği 13 içeriğine 6 dizi içeriği daha ekledi.

Dünyanın en popüler dijital yayın platformu Netflix, her hafta yeni dizi ve filmlerle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Netflix’in yeni içeriklerinden bazılar sönüp giderken, bazıları ise muhteşem bir çıkış yakalayabiliyor. Öte yandan bazı içeriklerin de zamana meydan okuyarak halen en çok izlenen içerikler arasında yer alabiliyor.

 

İşte 2022 yılında iptal edilen 6 Netflix dizisi:

Gentefied: Gentefied, Marvin Lemus ve Linda Yvette Chávez tarafından yaratılan bir komedi dizisidir. 2. sezonun ardından Netflix’e veda etti.

Cooking with Paris: Paris Hilton tarafından sunulan bir Amerikan realite yemek programıdır. Ağustos 2021’de yayınlanan dizi, düşük izleme oranlarından ötürü Ocak 2022’de iptal edildi.

Stranger Things: Amerikan bilim-kurgu dizisi olan Stranger Things, 4 sezonun ardından iptal edildi. 4. sezonu yayımlanmamış olan dizinin ilk bölümü 27 Mayıs tarihinde 2. bölümünün ise 1 Temmuz’da yayımlanması bekleniyor.

Never Have I Ever: Amerikan komedi-drama televizyon dizisi 2020 yılında Netflix’de yayınlanmaya başladı. Netflix’de 2 sezon yayınlanan dizi, 3. sezonunun ardından veda edecek.

The Baby-Sitters Club: Ann M. Martin’in çocuk romanı serisinden uyarlanan dizinin ilk sezonu Ekim 2020’de yayınlandı. İki sezonun sonunda iptal edilen dizi, bebek bakıcılığı yapan 7 arkadaşın hayatını konu alıyordu.

Archive 81: Bir film yapımcısının yangında zarar görmüş filmlerini tamir ederken yaşadığı korkunç olayları anlatan bir korku dizisidir.

Kaynak:Haber Kaynağı

Önceki ve Sonraki Haberler
Dijital Plus