Netflix Games, iOS ve iPadOS için de açıldı

Netflix Games, iOS ve iPadOS için de açıldı

Beklenen açıklama sonunda geldi! Netflix Games, iOS ve iPadOS cihazlara açılıyor. Platform, yaptığı açıklamayla ayrıntıları aktardı.

Bugünden itibaren, Netflix iOS ve iPadOS uygulamalarında indirmek için bir oyun seçebileceğiniz özel bir satır görmeye başlayacaksınız. iPad’i olanlar da kategori açılır menüsünden oyunları bulabilecekler.

Oyunları Netflix uygulamasından başlatabileceksiniz. İster oradan ister doğrudan iPhone veya iPad’inizde açın, oynamadan önce Netflix hesabınızın kimliğini doğrulamanız gerekecek. İlk oyun dizisi Android’deki ile aynı olacak. Netflix’in Ağustos ayında Polonya’daki aboneliklerin bir parçası olarak test etmeye başladığı Stranger Things 1984 ve Stranger Things 3 adlı iki Stranger Things başlığı var. Diğer üçü daha genel ilgi alanına sahip gündelik oyunlar: Shooting Hoops, Teeter Up ve Card Blast.

adsiz-11-5-580x600-1-290x300.jpg

Bugün erken saatlerde, yakında kütüphaneye gelecek olan başka bir kitapla ilgili ayrıntılar ortaya çıktı. Bu ayın sonlarında Nintendo Switch ve PC’ye gelecek olan Hextech Mayhem: A League of Legends Story, Android’de daha geniş kapsamlı oyun sunumunun ardından Netflix için duyurulan ilk oyun oldu. Netflix’in oyun dünyasına girmek için yaptığı bu hamle tabi ki yayın akışı devinin gelirleri açısından oldukça fark yaratacak. Şirket hali hazırda Squid Game sayesinde ciddi bir gelire imza attı. Oyunlar bölümü ile yayın akışı devi sektörde öne çıkan isimlerden olacak.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv