Netflix Mobil, Türkiye’de kullanıma sunuldu

Netflix Mobil, Türkiye’de kullanıma sunuldu

Sadece mobil cihazlarınızdan Netflix izliyorsanız; ayda 7,99 TL ödeyerek Netflix Mobil deneyimini yaşayabilirsiniz.Sadece mobil cihazlarınızdan Netflix

Sadece mobil cihazlarınızdan Netflix izliyorsanız; ayda 7,99 TL ödeyerek Netflix Mobil deneyimini yaşayabilirsiniz.

Netflix’in uzun bir süredir mobil cihazlara özel bir plan tanıtması bekleniyordu. Mobilden Netflix izlenme sayısının ciddi boyutlara ulaşmasından sonra alınan bu karar, bugün Türkiye’de uygulanmaya başlandı. Netflix Türkiye, bazı kullanıcıları üzerinde NetflixMobil planını test etmeye başladı.

Netflix Mobil

Netflix’in mobil planında; HD, 4K, birden fazla ekranda ve PC’den/TV‘den izleme gibi opsiyonlar bulunmuyor. Bu plan ile Netflix’i akıllı telefon veya tabletinizden izleyebiliyorsunuz.

Aylık 7,99 TL gibi inanılmaz uygun fiyatla sunulan bu paket, özellikle Netflix’i genel olarak mobil cihazlarından izleyenler için kaçırılmayacak bir fırsat. Ancak Netflix’in mobil paketi henüz tüm kullanıcıların beğenisine sunulmadı.

Netflix cephesinden gelen açıklamaya göre; mobil plan şimdilik belli başlı kullanıcılar üzerinde test ediliyor. Daha sonra bu planın Türkiye’deki tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Galaxy S10 5G kutusundan çıkıyor!

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji