Okçular vakfı kapatılıyor iddiası

Okçular vakfı kapatılıyor iddiası

Okçular Vakfı'nın çalışanlarına 'Artık gelmeyin' dediği öne sürüldü.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun seçim sürecinde söylediği

Okçular Vakfı'nın personellerine 'Artık gelmeyin' dediği iddia edildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun seçim sürecinde söylediği "Adama, kişiye, kişilere, cemaatlere, vakıflara, derneklere hizmet işi bitti" sözlerinin ardından, İmamoğlu mazbatasını almadan Okçular Vakfının kapatılacağı öne sürüldü.

İddiaya göre, Okçular Vakfı çalışanlarına 'Artık gelmeyin' dedi

İBB ve iştirak firmaların zarar etmesiyle birlikte vakıf ve derneklere aktarıldığı öne sürülen ödeneklerin tartışıldığı günlerde flaş bir iddia ortaya atıldı.

İddiaya göre Okçular Vakfı Yönetim Kurulu, vakıf çalışanlarına dün itibariyle faaliyetlerini sonlandırdığını bildirdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hazırlanan yemeklerin gittiği dernekte pazartesi günü öğle yemeği de verilmedi. Başkanlığını Beyoğlu Belediye Başkanlığı görevini de yürüten Ali Haydar Yıldız'ın üstlendiği vakfın internet sitesi de son olarak 27 Mayıs'ta güncellendi. Etkinlik takviminde ise herhangi bir duyuru bulunmuyor.

Okçular Vakfı Yönetim Kurulu

Başkan: Ali Haydar Yıldız

Başkan Yardımcısı: Abdullah Güler

Üye: Mehmet Erdoğan

Üye: Mevlüt Bulut

Üye: Rüstem Dindarol

Üye: Serkan Haser

Üye: Yusuf Esenkal

Kaynak sebebiyle kapatma!

On4 TV muhabiri Burcu Eken'in paylaştığı mesajda vakfın kapatılma gerekçesi olarak İBB Başkanlığı görevine gelen Ekrem İmamoğlu ile birlikte aktarılan kaynağın kesilmesi gösterildi.

Okçular Vakfı'nın internet sitesindeki son durum ise şöyle;

Son Dakika Haberleri