Onedio'nun yandaş testi vatandaşı kızdırdı!

Onedio'nun yandaş testi vatandaşı kızdırdı!

Onedio'nun, 'İstanbullulara Özel Test: Sen Aslında Ne Kadar İstanbullusun?' başlıklı testin sonunda Erdoğan ve Binali Yıldırım propagandası yapması sosyal medyada büyük tepki çekti.'İstanbullulara Özel Test: Sen Aslında Ne...

Onedio'nun, 'İstanbullulara Özel Test: Sen Aslında Ne Kadar İstanbullusun?' başlıklı testin sonunda Erdoğan ve Binali Yıldırım propagandası yapması sosyal medyada büyük tepki çekti.

'İstanbullulara Özel Test: Sen Aslında Ne Kadar İstanbullusun?' başlıklı test açan Onedio, testin sonunda verilen cevaplara bakılmaksızın AKP propagandasıyla sonucu veriyor. Twitter'da sosyal medya kullanıcıları #YandaşOnedio hashtag'i ile tepkilerini dile getiriyor.

Öte yandan Onedio'nun yandaş testine karşı kullanıcılar, Onedio'yu sosyal medya hesaplarından engelliyor.

İŞTE O YANDAŞ TESTİN SONUCU

"Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla sen İstanbul'u sadece bilmiyor, adeta yaşıyorsun! İliklerine kadar İstanbullusun sen. Adeta sen İstanbul'a, İstanbul da sana ait! Gönüllerimizde taht kurmuș șehir: İstanbul! Ahh İstanbul, niceleri seni anlamadı. Seni anlamak gönül ișini bilmekten, memleket ișini bilmekten geçer. 1994’te Recep Tayyip Erdoğan’ın Gönül Belediyeciliği ile buluşan güzel İstanbul’da hizmetinize bir kez daha talibiz. Gönül adamı Binali Yıldırım İstanbul için geliyor! 31 Mart’ta yine gönüller kazanacak!"

Onedio

Öte yandan Onedio, gelen tepkiler üzerine bir not düşerek 'reklam çalışması' diyerek gelen tepkilerden kaçmaya çalıştı.

Son Dakika Haberleri