Onur Saylak'ın yönettiği Uysallar dizisinin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Onur Saylak'ın yönettiği Uysallar dizisinin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Yönetmenlik koltuğuna oturduğu Şahsiyet dizisi ile ulusal ve uluslararası ödül alan Onur Saylak yeni dizisi Uysallar'ın konusu nedir? Birçok usta ismin bir araya geleceği Uysallar dizisi Netflix'te yayınlanacak.

Uysallar dizisinin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? Hem oyunculuğu hem de yönetmenliğiyle beğeni toplayan sanatçılardan Onur Saylak bu kez Netflix'te Uysallar dizisi ile izleycinin karşısına çıkacak.

Oyuncu kadrosunda Uğur Yücel, Haluk Bilginer gibi yıldızların yer aldığı Uysallar dizisinin senaryosu yazar Hakan Günday'a ait. Peki Uysallar dizisinin konusu nedir?

UYSALLAR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Onur Saylak’ın rejisi ve Ay Yapım’ın yapımcılığındaki dizi, şimdiden pek çok kişinin merakla beklediği bir yapım. Dizide, Şahsiyet dizisinde de Saylak’ın birlikte çalıştığı usta oyuncu Haluk Bilginer rol alıyor.

t25-usta-oyuncular-ugur-yucel-872.jpg

Ayrıca, yine usta isimlerden Uğur Yücel de dizinin kadrosunda. Halihazırda Kırmızı Oda’da da konuk oyuncu olan Uğur Yücel, şu sıralar iki dizi arasında mekik dokuyor!

Ayrıca Lal isimli tek kişilik oyunuyla da ödüller almıştı. Ancak Covid 19 salgını nedeniyle oyuna ara verilmişti. Bu kez Netflix’in yeni dizisinde kamera karşısına geçiyor Songül Öden.

Dizinin dikkat çeken bir diğer ismi ise Çukur dizisinde 4 sezon oynayan Öner Erkan oldu. Erkan, Çukur’da Selim karakterine hayat veriyordu.

Uysallar’ın konusu ise şöyle:

Mimar Oktay Uysal eşi, iki çocuğu ve babasından oluşan ailesinden gizli olarak bir punk hayatı sürmeye başlar. Ancak o sırada ailesi de Oktay’dan gizli kendi dünyalarını kurmanın peşindedir. Uysal ailesinin yalanlarla dolu bir evi, Oktay’ın da inşa etmesi gereken bir hapishanesi vardır. Ailene karşı kendin olabilmek mümkün müdür yoksa herkesin ikinci bir hayata mı ihtiyacı vardır?

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv