OPPO A17’nin temel özellikleri ortaya çıktı

OPPO A17’nin  temel özellikleri  ortaya çıktı

OPPO A17 bir önceki model A16’nın halefi olarak piyasaya sürülecek. Cihazın çıkacağına dair almış olduğu birçok sertifika da ortaya çıktı. Evan Blass tarafından paylaşılan bilgiler cihazın temel özelliklerini de ortaya çıkardı.

Görüntüler, OPPO A17’nin minimum su damlası çentiği ve alt kısmında bir çene ile geleceğini ortaya koyuyor. Uzun hap şeklinde kamera tasarımına sahip deri dokulu bir arka panel ile görülüyor ancak modül çıkıntı yapmıyor. Çift kamera sensörlü ve bir LED flaşlı iki halka tasarımına sahip. Akıllı telefon, ses seviyesi rocker düğmesi ve sağ tarafta güç düğmeleri bulunan kompakt bir form faktörüne sahip. İkincisi, parmak izi tarayıcı olarak ikiye katlanıyor.

OPPO A17

Cihazın içinde, selefine kıyasla yükseltmeler içermeyecek. 64 GB dahili depolama ile eşleştirilmiş bir Helio G35 işlemci tarafından destekleneceği ve 5.000 mAh pil ünitesi ile destekleneceği bildiriliyor. Yaklaşan akıllı telefonun geri kalan özellikleri ise şu an için belli değil. OPPO A17 Turuncu, Mavi ve Siyah renk alternatifleri ile bu ayın sonuna kadar çıkması bekleniyor.

Galaxy XCover6 ve Galaxy Tab Active4 Pro ortaya çıktı