Oppo Reno 8 4G kaçtan satılacak?

Oppo Reno 8 4G kaçtan satılacak?

Teknoloji dünyasının en iyi markalaşan isimlerinden biri olan Oppo, Mayıs ayında piyasaya sürdüğü Reno 8 serisini güçlendirmeye ve çeşitlendirmeye devam ediyor.

Bir süredir dedikoduları dolaşan Reno 8 4G modelinin bugün itibariyle resmi tanıtımının yapılması da işte bu yüzden çok önemli.

oppo reno 8 2

Özelliklerine ve fiyatına baktığımız zaman Oppo Reno 8 4G’nin bir tür fiyat performans ürünü olduğunu görüyoruz. Öyle ki telefonda bulunan 6,43 inç büyüklüğündeki Full HD+ çözünürlüğe sahip AMOLED ekran ve cihazın gücünü aldığı Snapdragon 680 yonga seti, bu düşüncemizin doğruluğunu ispat ediyor.

Oppo Reno 8

Oppo Reno 8 4G fiyatı belli oldu

Oppo, Snapdragon marka işlemcisini 8GB RAM ve 256GB dahili depolama alanı ile desteklemiş. Telefonun arka yüzeyinde yer alan kameralarına baktığımız zaman, bu yüzeyde 64MP + 2MP + 2MP2lik üçlü bir yapının var olduğunu görüyoruz. Cihazın ön yüzeyinde bulunan selfie kamerası ise 32MP’lik çözünürlüğü ile beklentilerin üzerinde bir çekim kalitesi sunacak gibi duruyor.

oppo reno 8 3

Oppo Reno 8 4G modeli elektriksel gücünü 4.500mAh’lık bataryasından alırken, tanıtımda yer verilen bilgilere göre bu telefonda aynı zamanda 33W hızlı şarj özelliği de bulunuyor. Kutudan Android 12 tabanlı ColorOS 12.1 işletim sistemiyle çıkacak olan cihazın satış fiyatı ise 339 dolar olarak belirlenmiş. Öte yandan telefonun fiyatının RAM ve dahili depolama alanının artmasıyla yükseleceğini de bir kez daha hatırlatalım.

Apple da işten çıkarmalara başladı

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji