Ozan Güven tarafından darp edilen Deniz Bulutsuz için 1 yıla kadar hapis istemi

Ozan Güven tarafından darp edilen Deniz Bulutsuz için 1 yıla kadar hapis istemi

Oyuncu Ozan Güven’in eski sevgilisi Deniz Bulutsuz hakkındaki iddianame tamamlandı. Bulutsuz’un ‘basit yaralama’ suçundan 1 yıla kadar hapsi istendi.

Deniz Bulutsuz'u darp ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılan Ozan Güven'in darp edildiği gerekçesiyle şikayetçi olduğu dosyada uzlaşma sağlanmayınca, Bulutsuz hakkında iddianame hazırlandı. İddianamede Deniz Bulutsuz'un, Ozan Güven'in yüzünü ve kolunu yaraladığı iddia edildi.

Oyuncu Ozan Güven’in eski sevgilisi Deniz Bulutsuz hakkındaki iddianame tamamlandı. Bulutsuz’un ‘basit yaralama’ suçundan 1 yıla kadar hapsi istendi. Deniz Bulutsuz'un şikâyeti üzerine Ozan Güven hakkında İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nca, "Hakaret", "Cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" ve "Kasten yaralama" suçlarından 3 yıl 9 aydan 13 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. Oyuncu Ozan Güven'in şikayeti üzerine ise Deniz Bulutsuz hakkında ayrı bir soruşturma açılmıştı. Bu soruşturma ise Uzlaştırma Bürosu'na gönderilmişti. Ancak taraflar, uzlaşmayı kabul etmedi. 

DAVALARA AYNI MAHKEME BAKACAK

Bunun üzerine savcılık, Deniz Bulutsuz hakkında ‘basit yaralama’ suçundan 4 aydan 1 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi. İddianamede Deniz Bulutsuz'un, Ozan Güven'in yüzünü ve kolunu yaraladığı iddia edildi. Bulutsuz hakkındaki iddianame, İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesi'ne gönderildi. Ozan Güven hakkında açılan dava da aynı mahkemede görülecek.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam