Özge Özpirinçci yeni dizisi için imaj değiştirdi: Yeni karakter yükleniyor

Özge Özpirinçci yeni dizisi için imaj değiştirdi: Yeni karakter yükleniyor

Yeni bir diziyle ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci imaj değiştirdi. Yeni saç stiliyle olan fotoğrafını Instagram'dan paylaşan Özge Özpirinçci, "Yeni karakter yükleniyor" notunu yazdı.

Çekimlerinin bir kısmı Cunda’da yapılan dizinin bittiğini, Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz gün yaptığı bir instagram paylaşımı ile duyurmuştu.

Netflix için çekilen ve iki sevilen ve başarılı ismi buluşturan dizi merakla bekleniyor. Dizinin 2021 yılı içinde yayınlanacağı konuşulmakta.

Bu arada Özge Özpirinçci, sezona hızlı bir başlangıç yaparak bir başka dizide rol almaya hazırlanıyor! Özpirinçci’yi bir süre daha ekranda görmeyeceğiz ama yine Netflix için çekilen iddialı bir projede oynayacak.

Hakan Bonomo’nun senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini de son olarak Kırmızı Oda’nın yönetmenliğini yapan başarılı isim Cem Karcı’nın üstlendiği dizinin ismi ise İlk ve Son…

 

Özge Özpirinçci, dizide Salih Bademci ile kamera karşısına geçecek. Bademci, bu diziden önce, yine Netflix için çekilen ve başrolünde Barış Arduç ve Gökçe Bahadır’ın oynadığı Kulüp dizisinde de rol almıştı.

Özge Özpirinçci, yeni dizinin hazırlıklarına başladığını, yaptığı bir sosyal medya paylaşımı ile gösterdi. Oyuncu, Kadın dizisinden sonra saçlarını kısa kestirmişti. Bir Denizaltı Hikayesi’nde de kısa saçlarıyla kamera karşısına geçmişti.

Oyuncunun bu kez yeni dizisi için saçına kaynak yaptırdığı ve uzun saçlı haliyle oynayacağı, yaptığı paylaşımla ortaya çıktı…

İşte Özge Özpirinçci’nin “Yeni karakter yükleniyor” notuyla paylaştığı son hali…

ozgeozpirincci-1.jpg

Magazin