Paskalya tavşanı kavgayı ayıramayınca, yumrukladı!

ABD’de bir bar çıkışı bir kadın ile adamın kavgasını ayırmaya çalışan paskalya tavşanı kostümlü adam, kavgayı ayırmayınca adamı yumrukladı. polisin gelmesiyle son bulan kavgaya ait görüntüler sosyal medyada kısa sürede...

ABD’de bir bar çıkışı bir kadın ile adamın kavgasını ayırmaya çalışan paskalya tavşanı kostümlü adam, kavgayı ayırmayınca adamı yumrukladı. polisin gelmesiyle son bulan kavgaya ait görüntüler sosyal medyada kısa sürede günün en çok izlenenleri arasına girdi.

Olay ABD’nin florida eyaletindeki Orlando şehrinde bar ve restoranların bulunduğu bir sokakta meydana geldi. Görgü tanıkları kavganın bar çıkışı bir adamın siyahi bir kadına tükürmesi üzerine başladığını söyledi. Bunun üzerine paskalya tavşanı kostümü giymiş bir adam, kavgayı ayırmaya ve adamı tutup kadından uzaklaştırmaya çalıştı.

Ancak kavgayı ayıramayınca adamı yumruklamaya başladı. Bunun üzerine kavgayı fark eden çevredeki vatandaşlar ve polis kavgayı ayırmaya geldi. Polisin müdahalesi sonrası kavga sona erdi. Olayda kimse gözaltına alınmazken, video kısa sürede sosyal medyada viral hale geldi.