Paylaşımını silmek zorunda kalmıştı: Erdoğan'ın kuzeni isyan etti!

Paylaşımını silmek zorunda kalmıştı: Erdoğan'ın kuzeni isyan etti!

TRT canlı yayınında bir FETÖ gitti bin FETÖ geldi sözleri ile yaklaşan tehlikeyi duyuran ilahiyatçı profesöre yönelik cemaatler tarafından linç kampanyası başlatılmıştı. Erdoğan'ın kuzeni linç girişimine sessiz kalmamıştı..

TRT canlı yayınında bir FETÖ gitti bin FETÖ geldi sözleri ile yaklaşan tehlikeyi duyuran ilahiyatçı profesöre yönelik cemaatler tarafından linç kampanyası başlatılmıştı. Erdoğan'ın kuzeni linç girişimine sessiz kalmamıştı.. İlahiyatçıyı Köse'ye destek verdiği içi eleştiri ve açık saldırılara maruz kaldığını ifade ederek isyan etti. Kuzen Er  "Allah bu mahalleye akıl fikir versin" dedi.

TELE1.com.tr'nin derlediği habere göre, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kuzeni, yandaş gazeteci Cengiz Er, Prof. Ali Köse’ye destek verdiği mesajının ardından kendi mahallesi tarafından hedef alındığını duyurdu. Er, "Allah bu mahalleye de medyasına da akıl fikir versin. Ne haliniz varsa görün” dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın kuzeni, Gazeteci Cengiz Er, Prof. Ali Köse’ye TRT'nin 15 Temmuz özel yayınında "Bir FETÖ gitti, bin FETÖ geliyor"’ sözleri nedeniyle destek verdiği mesajının ardından kendi mahallesi tarafından hedef alındığını duyurdu.  

'NE HALİNİZ VARSA GÖRÜN'

Mesajını silmek durumunda kaldığını belirten gazeteci Cengiz Er, “Prof. Ali Köse'nin TRT Haber'de FETÖ ile ilgili ses getiren sözlerine destek verdiğim için açıktan ve özelden isimlerini verdiğim gruplarca yoğun saldırıya maruz kaldım. O tweetimi kaldırdım. Allah bu mahalleye de medyasına da akıl fikir versin. Ne haliniz varsa görün” ifadelerini kullandı. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Köse, TRT'nin 15 Temmuz özel yayınında "Bir FETÖ gitti, bin FETÖ geliyor" demişti. Prof. Dr. Ali Köse, bu sözlerinin ardından tarikatlar tarafından hedef alınmıştı.

Etiketler :