Pınar Altuğ olay fotoğrafın sırrını açıkladı

Pınar Altuğ olay fotoğrafın sırrını açıkladı

Sosyal medyada yaptığı son paylaşımlarıyla Hadise'ye benzerliğiyle dikkat çeken oyuncu Pınar Altuğ fotoğrafın sırrını ortaya koydu.

Estetik yaptırdığı düşünülen oyuncu Pınar Altuğ, yeni imajıyla alakalı itirafta bulunarak, "İyi makyaj ve photoshop candır"dedi.

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı son paylaşımlarıyla herkesi şaşırtan oyuncu Pınar Altuğ, Hadise'ye benzerliğinin altındaki nedeni açıkladı.

Zaman zaman takipçilerine verdiği cevaplarla gündem olan Altuğ, bu karelerden birinin altına gelen “Kilo verdiğiniz aşikar. Lakin yüzünüze küçük dokunuşlar olarak neler yaptırdınız?” yorumuna yanıt verdi.

Bir çocuk annesi olan 46 yaşındaki oyuncu, “İyi makyaj ve photoshop candır” diyerek estetik yaptırmadığını açıkladı.

pinar-altug-2021.jpg

Estetiklerim neler?

Altuğ, daha önce de makyajsız ve filtresiz bir fotoğrafını yayınlamıştı. Takipçileri Altuğ'un fotoğrafını doğal bulup beğeni yağmuruna tutarken bir kullanıcı, “Yaptırmadığı estetik yok, ne doğallığı. Her zaman mükemmel görünmek zorunda değil elbette, ama ‘doğal’ demeniz komik” yorumunu yapmıştı.

Hemen cevap veren Pınar Altuğ, “Rica etsem estetiklerimi bir yazabilir misiniz? Arada unuttuklarım vardır belki…” yazmıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin