Pixel 6a satışları 28 Temmuz’da başlayacak

Pixel 6a satışları 28 Temmuz’da başlayacak

Google, geçen ay yıllık I/O geliştirici konferansında orta sınıf Pixel 6a’yı piyasaya sürdü. Akıllı telefon, 21 Temmuz’dan itibaren ön siparişlere çıkacak ve satışlar 28 Temmuz’da başlayacak.

Cihaz henüz satışa çıkmadan Best Buy’ın web sitesinde Google Pixel 6a görüldü. Kömür, Adaçayı ve Tebeşir renklerinde listelenmiş durumda. Listede ayrıca akıllı telefonun operatör gruplarından ve fiyatlandırmasından da bahsediliyor. Google Pixel 6a’nın kilidi açık ve T-Mobile sürümü 449 dolara mal olacak. Öte yandan, Verizon’un sürümü 50 dolar ve 499 dolara mal olacak. Altı GHz 5G’den daha hızlı olduğu söylenen bir milimetre dalga 5G ile birlikte geliyor. AT&T, Pixel 6a’yı da satacak, ancak Best Buy’da listelenmiyor.

Google Pixel 6a

Google Pixel 6a, geçen yılki Pixel 5a’ya yükseltme olarak geldi. 60Hz yenileme hızına sahip 6.1 inç FHD+ OLED ekran sunuyor. Ön tarafta 8 MP selfie kamerası bulunurken, çift arka kamera kurulumu 12.2 MP birincil ve 12 MP ultra geniş açılı lensten oluşuyor. Pixel 6a, 6 GB RAM ve 128 GB yerel depolama ile birleştirilmiş bir Tensor çipi tarafından desteklenmektedir. 4.306 mAh pil ile desteklenir ve Android 12 işletim sistemi üzerinde çalışıyor.

Chrome OS 103 güncellemesi yayınlandı

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji