Pokemon dizi olarak geri dönüyor

Pokemon dizi olarak geri dönüyor

Animenin en ünlü karakterlerinden Pikachu’nun çeşitli oyuncakları, telefon kılıfları gibi ürünler hala satılmakta. Şimdi Variety’den gelen bir rapora göre bu sevilen seri, Netflix ile ekranlara dizi olarak geri dönecek.

Bir başka sevilen dizi olan Lucifer’ın ortak dizi sorumlusu Joe Henderson yeni Pokemon serisini yazıp yönetici yapımcılığını üstlenecek. Kaynaklar ayrıca projenin 2019’da vizyona giren Ryan Reynolds ve Justice Smith’in başrollerini paylaştığı “Detective Pikachu” filmine benzer bir live-action dizisi olacağını söylüyor.

pokemon.jpg

Proje henüz başlangıç aşamasında olarak iddia edildiğinden henüz daha fazla detay bilinmiyor. Netflix tarafından da henüz resmi bir açıklama veya onay gelmedi. Netflix ayrıca, daha önce “Far Cry”, “Splinter Cell” ve “Terminator”a dayanan orijinal dizileri duyurarak son yıllarda animelere oldukça odaklanır hale geldi. Platform, yaklaşmakta olan “Cowboy Bebop” ve “One Piece” dizileri de dahil olmak üzere anime başlıklarının daha fazla diziye uyarlama planlarına devam ediyor. Anime klasiklerinden olan Death Note’da Netflix’te dizi olarak yayınlan ancak sevilmemişti.

HP Portable SSD P700: Ufak boyutlarda, şık ve güçlü

Bilim Teknoloji