Pokémon Unite şimdi Android ve iOS’ta indirilip oynanabilecek

Pokémon Unite şimdi Android ve iOS’ta indirilip oynanabilecek

Pokemon Unite ekibi kısa süre önce mobil çıkışına hazırlık olarak yeni bir güncelleme çıkarmıştı. Temmuz ayında Nintendo Switch‘te piyasaya sürülen sürüm aynı haritalar ve canavarlarla karşmıza çıkıyordu.

 Oyunun resmi web sitesindeki bir gönderide, yapımcı Masaaki Hoshino, mobil cihazlar ve Nintendo Switch arasında tam platformlar arası destek ve hesap bağlama yeteneği ile başlayan yeni özellikleri ayrıntılı olarak açıkladı. Oyun ayrıca, Eğitmenlerin takım arkadaşlarıyla takım kurmasına izin veren Unite Squads‘ı da sunuyor. The Pokémon Company‘ye göre, Eğitmenler bu özellik ile kendi kadrolarını oluşturabilir veya mevcut kadroları arayabilir. Ekipler, aynı ilgi alanlarına sahip kişilere yol göstermek için”etiketler” kullanabilecek. Güncelleme, yepyeni kozmetik öğeler, yeni oyun içi etkinlikler, yeni tutulan öğeler ve daha fazla dil desteği ile geliyor.

Pokemon Unite Android ve iOS'a geldi!

Pokemon Unite yapımcısı Masaaki Hoshino ayrıca paylaştığı gönderide ekibin şu anda Eğitmenler için “oyun alanına yenilkler katan” tasarlanmış yeni bir mod geliştirdiğinden bahsetti. Hoshino yeni mod hakkında çok fazla açıklama yapmasa da yakında daha fazla detay gelecektir. Pokemon ne kadar zaman geçerse geçsin kitlesinden hiç bir şey kaybetmiyor. Son zamanlarda Netflix’e de yeni bir Pokemon filmi gelmişti. Koronavirüsün gelmesiyle Pokemon Go oyununda biraz gerileme yaşansa da oyun hala büyümeye devam ediyor.

iPhone ruhsal durumunuzu takip edecek: Apple anneniz gibi olacak

Bilim Teknoloji