Ramo dizisinde seyirciler istedi, senaristler uygulamaya başladı!

Ramo dizisinde seyirciler istedi, senaristler uygulamaya başladı!

Show TV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Ramo dizisi kısa bir süre önce kötü haberi izleyenlerine duyurmuştu.

Başrollerinde Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım gibi iki ünlü ismin yer aldığı Ramo dizisi, Show tv izleyicisinin en sevdiği diziler arasında yerini alıyor. Aksiyon ve heyecanı seven izleyenler Show TV'de yayınlanan Arıza ve Roma dizilerini tam puanlar vererek izlemeye devam ediyor. Her bölümde reytingleri kıran dizinin yeni sezonunun olmayacağı ise Show TV tarafından duyurulmuştu. 

5e1da76855427e07e0bbed54.jpg

Cuma akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Ramo dizisi, reyting sıralamasında diğer rakiplerine fark atarak üst sıralarda yerini almıştı. Seni Çok Bekledim, Son Yaz, Akıncı ve Kırmızı Oda gibi dizilerle yarış içerisinde olan Ramo dizisi her bölümünde farklı bir hikaye değinerek devam ediyor.

d5f0a06c1d273d77d653b1d144f01aff-1200x630.jpg

Yönetmen koltuğunda oturan Çağatay Tosun başarılı bir şekilde dizinin ilerlemesine neden olurken; dizinin bir anda final yapacak olması gündeme gelmişti. Yayınlandığı her bölümde TT olarak, çok konuşulanlar arasına giren tansiyonu yüksek diziden yeni karar çıktı. Kararın çıkmasının ardından seyirciler; "Sonunda sesimizi duydular" yorumlarını yaptılar. Fakat durum hiçte beklenilen gibi değil!

İlan365 isimli haber sitesinin yazısına göre; Ramo dizisinin 3. sezonu ekranlarda olacak ama kanal değişikliği yaşanacak. Büyük bir kitleye hitap eden dizi, yeni sezonu için farklı bir kanalla anlaşma sağlayacak. Eğer kanallardan olumlu bir dönüş alınmazsa dizi, dijital platformlarda yer alacak.

eed7d3bd50cdd64d4afc310da012da8a-640x360.jpg

4 Bölüm sonra ekranlara veda etmesi beklenen dizinin, final bölümü kafalarda soru işareti bırakıyor. Seyirciler dizinin final yapacak olmasına üzülürken; en azından güzel bir sonla ekranlara veda etmesini temenni ediyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv