Ramo dizisinin Polat Alemdar’ından kritik karar

Ramo dizisinin Polat Alemdar’ından kritik karar

Show TV izleyicisine hitap eden Ramo dizisinde gerilim ve aksiyon dolu sahneler seyircilerin karşısına çıkıyor. Başrollerinde Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım gibi önemli iki oyuncunun yer aldığı diziye yan oyuncularda hareketlilik katıyor.

Cuma günleri ekranlara gelen başarılı dizi, Twitter gibi sosyal medya mecralarında TT olarak uzun saatler boyunca kalıyor. 35. Bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek olan dizinin, yeni bölümünde ise Ramo’dan önemli bir karar gelecek. Aksiyonun boyut atlayacağı dizide Mazhar, Ramo ve Korkut’un iş birliği yapmasına çok sinirlenecek.

Mazhar için önemli olan patronlardan Yıldırım’ın yerine geçmek için Roma’nun uğraştığını öğrenince bunu yeni patrona söylemek ister. Ramo ise öldürdüğünü düşündüğü Yıldırım’ı karşısında görünce ne yapacağını bilemez. Şerif’in ise Ramo hakkında büyük planları vardır. Ramo ve Mazhar’ın düşmanlığı ne kadar devam edecek henüz bilinmiyor.

Mazhar sonu ne olursa olsun, oyuna katılıp her şeyi öğrenmek ister. Ramo tüm bu sorunları çözmeye çalışırken Sibel ise aile içindeki olayları dinginleştirmeye çalışır. Hasan ise Çiçek’in kendisine ‘baba’ demesini unutamaz ve ne yapacağını bilemez hale gelir. Sibel ise olaya dahil olur ve Hasan’a şok edici bir gerçeği söyler.

Gerçeklerle yüzleşeme vakti çoktan geldi hatta geçiyor!

Sibel’in Hasan için yaptığı hamle ise Hasan’ı büyük bir şoka uğratacaktır. Gerçeklerle yüzleşmesi gerektiğini dile getiren Sibel, Hasan’ın ne yapacağını az çok tahmin eder. Bu akşam ekranlara gelecek olan yeni bölümde seyirciyi büyük bir sürpriz bekliyor. Ramo, Yıldırım’ın elinden nasıl kurtulacak?

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv