Razer ürün ailesini güncelledi

Razer ürün ailesini güncelledi

Razer, yeni amiral gemisi ürünleri Razer BlackShark V2 Pro DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro ile karşımıza çıktı.

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, bugün yeni kablosuz çevre birimi üyeleri; Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’nun çıkışını duyurarak son teknoloji oyun performansı ile hareket özgürlüğünü bir araya getiren bir amiral gemisi filosu yarattığını açıkladı. Razer HyperSpeed Kablosuz Teknolojisi sayesinde oyuncular artık kablo engeli olmadan en sevdikleri oyunların keyfini istikrarlı ve hızlı bağlantıyla çıkarabilecekler.

razer-blackshark-v2-pro.jpg

Razer’ın HyperSpeed Wireless teknolojisi, iletim hızlarını ve kararlılığı artırmak için optimize edilmiş veri protokolleri ve Uyarlanabilir Frekans Teknolojisi’ni (Adaptive Frequency Technology) kullanarak 195 μs’lik en düşük kablosuz gecikme süresini, diğer kablosuz teknolojilerden %25 daha hızlı sunar. Dünyanın dört bir yanındaki espor oyuncuları tarafından test edilen ve güvenilen Razer HyperSpeed özellikli fareler sonrası Razer HyperSpeed teknolojisi şimdi de Razer’ın amiral gemisi espor kulaklığına ve en popüler oyun klavyesine de geliyor.

ESPORT’UN SESİ

Razer BlackShark V2 Pro, yakın zamanda piyasaya sürülen Razer BlackShark V2’de bulunan ses ve mikrofon teknolojisindeki oyunun kurallarını değiştiren gelişmeleri alarak bunları yeni bir mikrofon muhafazası ve ek hoparlör bölmesiyle geliştiriyor. Razer HyperSpeed Wireless teknolojisi ile güçlendirilen kulaklık, 24 saate kadar pil ömrü ve 12 metre kablosuz menzil ile düşük gecikmeli kablosuz oyunlar için kayıpsız, sürükleyici ses sunuyor.

Razer BlackShark V2 Pro, birçok ödüllü Razer BlackShark V2’de piyasaya sürülen aynı Razer TriForce Titanium 50mm Sürücüler’i kullanıyor. Şimdi ise ek bir hoparlör bölmesiyle Razer BlackShark V2 Pro, daha net tizler, zengin bir orta aralık ve güçlü bas için ayrı ayrı ayarlanmış yüksek, orta ve düşük aralık frekansları ile daha da parlak, daha net ses sunuyor. Oyun Profilleri ile THX® Spatial Audio ile tamamlanan ve oyunculara rekabet avantajı sağlayan 360 derece çevreleyici ses özelliği ile gelen Razer BlackShark V2 Pro, en “net” kablosuz espor kulaklığıdır.  

Tamamen yeni 9.9mm Razer HyperClear Supercardioid mikrofon içeren Razer BlackShark V2 Pro, savaşın ortasında bile takım iletişimleri için ultra net ses kalitesi sunar. İyileştirilmiş ses yalıtımı, arkadan ve yandan gelen ortam gürültüsüne ekstra engel, daha düşük frekans tepkisi için artırılmış hassasiyet ve arttırılmış netlik ile doğru ses alımı için optimize edilmiş bir konum takım arkadaşlarınızın söylediğiniz her kelimeyi duymasını sağlayacak.

Uzun oyun seansları ve kesintisiz atmosfer için, 320 gramlık Razer BlackShark V2 Pro hafif ancak dayanıklıdır. İstenmeyen harici sesleri engelleyen, mükemmel pasif gürültü izolasyonu için yumuşak deri kaplı kulak yastıkları ile kapalı bir kulaklık tasarımına sahiptir. Kulaklığın sıkıştırma kuvvetini büyük ölçüde azaltmak adına; hafızalı ultra yumuşak köpükle donatılmış kulak yastıkları ve kafa bandı, temas noktalarında ter ve ısı oluşumunu azaltan, nefes alabilen bir dokuma olan FlowKnit kumaşından oluşturulmuştur. Bu güçlü kombinasyon, Razer BlackShark V2 Pro’yu en iyi kablosuz oyun kulaklığı yapar.

BENZERSİZ ERGONOMİ

İlk olarak 2006 yılında piyasaya sürülen ve dünya çapında 10 milyondan fazla satmış, beğenilen DeathAdder, dünya çapında espor sporcularının güvendiği, Razer’in en popüler oyun fare serisidir. DeathAdder’ın benzersiz ergonomik şeklini koruyan farelerin kralı, sonunda beklenen Razer HyperSpeed Wireless teknolojisine de kavuştu. 

DeathAdder V2 Pro; 120 saate kadar pil ömürlü Bluetooth, ultra düşük gecikme için 70 saate kadar ömürlü Razer HyperSpeed Wireless veya kullanıcıların şarj sırasında oyun oynamaya devam edebilmeleri için Razer™ Speedflex kablo olmak ile toplamda 3 bağlantı modu sunarken sadece 88 gramlık orta ağırlıklı tasarıma sahiptir.

DeathAdder V2 Pro’nun içinde, istenmeyen çift tıklama riskini engelleyen, daha canlı dokunsal tıklamalar için yeni yükseltilmiş 2. nesil Razer Optik Fare Anahtarları bulunur. Ultra hızlı ve güvenilir olan bu optik anahtarlar, 70 milyon tıklama ile piyasadaki en yüksek ömürlü oyun faresi olan derecelendirilmiştir. 

​ DeathAdder V2 Pro’nun 8 programlanabilir tuşunun her biri Razer Synapse 3 aracılığıyla özelleştirilebilirken, her yerde anında erişebileceğiniz 5 adede kadar da yerleşik bellek profili depolar. DeathAdder V2 Pro ayrıca, RGB savaş istasyonunuz için mükemmel bir aksesuar olan Razer Mouse Dock Chroma (ayrı satılır) ile de şarj için uyumludur. Akıllı Razer Focus+ 20K DPI Optik Sensör, enjeksiyon kalıplı yan kısımlar ve %100 PTFE fare ayakları ile birlikte DeathAdder V2 Pro, ciddi oyuncular için tartışmasız bir seçimdir.

KANITLANMIŞ BİR EFSANE

BlackWidow V3 Pro, dünyaca ünlü BlackWidow ailesinin en yeni üyesi ve Razers’ın ilk kablosuz oyun klavyesidir. Şimdi Razer HyperSpeed Kablosuz Teknolojisi ile silahlandırılmış Razer BlackWidow V3 Pro; 200 saate kadar pil ömrü, geliştirilmiş Razer Mekanik Anahtarları ve Doubleshot ABS tuş başlıkları ile BlackWidow ailesinin mirasını kablosuz bir oyun kurulumuna getiriyor. 

BlackWidow V3 Pro, daha parlak Razer Chroma RGB için yeni şeffaf anahtar muhafazası ile geliştirilmiş Razer Mekanik Anahtarlara sahiptir. Razer Sarı Mekanik Anahtarlar, her tuştaki silikon ses sönümleyicileriyle artık daha sessiz bir oyun deneyimi sunar. Sürekli kullanımdan kaynaklanan aşınmaya karşı son derece dirençli, geliştirilmiş Doubleshot ABS tuş başlıkları (key caps) ile her anahtar, en sert savaşlarda güvenilir, hızlı tepkime sağlayan 80 milyon tuş vuruş ömrü ile derecelendirilmiştir.

BlackWidow V3 Pro, sağlam, dayanıklı bir alüminyum çerçeve ile birlikte gelir. Çok işlevli dijital kadranı ile özel ortam tuşlarına ve uzun süreli oyun ve yazma konforu için yumuşak bilek dayanağına sahiptir. Yan taraftaki tuş ile üç bağlantı modu içeren BlackWidow V3 Pro; Razer HyperSpeed Wireless üzerinden, çıkarılabilir USB-C kablosuyla veya Bluetooth aracılığıyla (3 cihaza kadar) birden fazla cihaza bağlanıp eşleştirilebilir. Bu da onu gelmiş geçmiş en çok yönlü BlackWidow yapar.

Yeni iPhone modelleri neden pahalı olacak?

Bilim Teknoloji