realme 7 Android 11 güncellemesini almaya başladı

realme 7  Android 11 güncellemesini almaya başladı

realme Community’deki çok sayıda kullanıcı gönderisine göre , Çinli akıllı telefon üreticisi realme 7 için realme UI 2.0 (Android 11) kararlı güncellemesini kullanıma sunmaya başladı .

Tüm bu açıklama veya kullanıcı gönderilerine rağmen hala şirket tarafından resmi bir açıklama yapılmadığını hatırlatmakta fayda var. Bu nedenle, realme 7’de Android 11 kararlı güncellemesini almak için hangi donanım yazılımı sürümünün gerekli olduğu hakkında kesin bir bilgi aktaramıyoruz.

realme 7

Güncellemenin, diğer tüm OTA sistem güncellemeleri gibi toplu olarak dağıtıldığına inanıyoruz. Bu nedenle, yapının tüm birimleri vurması biraz zaman alabilir. Her neyse, önümüzdeki günlerde tüm realme 7 kullanıcıları realme UI 2.0’ı deneyimleyebilecek.

Bu arada bilmeyenler için realme UI 2.0, bazı ince ayarlarla ColorOS 11’e dayandığını hatırlatalım . Bu nedenle, iki Android sürümünün temel özellikleri tamamen aynıdır. Bununla birlikte, realme 7 uygun fiyatlı bir akıllı telefon olduğu için tüm yeni özellikleri desteklemeyebilir. Bunun ile beraber gelen yeni sürüm ile beraber hem batarya hem performans açısından iyileştirmeler gelecek. Özellikle performans iyileştirilmesinin uzun süredir beklendiğini söyleyelim.

Samsung Galaxy S21 FE için yeni bilgiler geldi

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji