Realme Buds Q2 yakında piyasaya çıkıyor

Realme Buds Q2 yakında piyasaya çıkıyor

Realme kısa süre önce Narzo 30 4G ve 5G akıllı telefonlarını bu ay Hindistan’a getireceğini duyurmuştu. Şimdi şirket, yakında Asya ülkesinde Realme Buds Q2 TWS kulaklıklarını piyasaya süreceğini açıkladı.

Realme, Buds Q2‘nin lansman tarihini henüz açıklamadı, ancak TWS kulaklıkların Hindistan’da vanilya Narzo 30 ile birlikte tanıtılacağına inanıyoruz. Realme Buds Q2, Nisan ayında Pakistan’da tanıtıldı, ancak Hindistan’da alacağınız modeller, o kadar etkili olmayan Çevresel Gürültü Önleme (ENC) özelliğine sahip Pakistan modelinin aksine Aktif Gürültü Önleme (ANC) ile gelecek. Indian Buds Q2’nin alacağı tek yükseltmenin bu olup olmayacağı veya microUSB bağlantı noktasının USB-C ile değiştirilmesi gibi daha fazlasının olup olmayacağı şu anda belli değil. Uygun fiyat etiketi düşünüldüğünde Buds Q2’nin bazı özellikleri taşıması bekleniyor.

Realme Buds Q2, Aktif Gürültü Önleme ile yakında piyasaya çıkıyor

Başka bir değişiklik yoksa, Hindistan’daki Buds Q2‘nin 10 mm Bas Kuvvetlendirme Özelliği, düşük gecikmeli Oyun Modu (88 ms), hareket kontrolü, IPX4 suya dayanıklılık ve 20 saatlik toplam oynatma ile gelmesi bekleniyor. Bununla birlikte, Buds Q2 TWS kulaklıkları, Realme tarafından resmi Hint web sitesinde paylaşılan resimde görmediğimiz bir Kaleydoskop tasarımı sergiliyor. Görünüşe göre Nisan ayında ANC ile tanıtılan Buds Air 2 Neo, Indian Buds Q2’nin yeniden markalı Buds Air 2 Neo olacak. Şimdilik cihaz hakkında bilinenler bu kadar anca yakında kulaklıkların tüm özellikleri belli olacaktır.

Venüs’e olan ilgi göz yaşarttı: Avrupa ve ABD bu gezegene neden gidiyor

Etiketler :