Realme X Spider-Man Edition bugün Çin’de satışa sunuldu

Realme X Spider-Man Edition bugün Çin’de satışa sunuldu

Çin’in yükselen yıldızı Realme, bugün Marvel’s Spider-Man temalı yeni telefonunu tanıttı. Aslında bu telefona yeni dememiz pek doğru olmaz. Realme X

Çin’in yükselen yıldızı Realme, bugün Marvel’s Spider-Man temalı yeni telefonunu tanıttı. Aslında bu telefona yeni dememiz pek doğru olmaz. Realme X modelinin Spider-Man temasına ve kılıfına sahip olan bu telefon, süper kahraman sevenlere hitap ediyor.

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 710 yonga seti ve 6 GB RAM’den alan Realme X modeli, 48 Megapiksel + 5 Megapiksel çözünürlüğündeki çift kamerası ile dikkat çekiyor. Telefonunun önünde ise 16 Megapiksellik kamera yer alıyor.

Realme X Spider-Man Edition

6.53 inç büyüklüğünde 1080x 2340 piksel çözünürlüğünde ekran ile gelen telefonda 3.765 mAh’lık batarya yer alıyor. Bugün sadece Çin’de 18.100 rupi fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan Spider-Man Edition’da özel tema bulunuyor.

Bu modelin henüz Avrupa ve Amerika’da satışa sunulup sunulmayacağı bilinmiyor. Bakalım Realme firması Spider-Man tutkunlarını bu tasarım ile memnun edebilecek mi?

2020’de 4 yeni iPhone modeli tanıtılacak

Bilim Teknoloji