Recep İvedik 6 için vizyon tarihi açıklandı

Recep İvedik 6 için vizyon tarihi açıklandı

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın 2008 yılında hayatımıza kazandırdığı Recep İvedik karakteri, Türk halkının büyük beğenisini toplamıştı. Oldukça kaba saba

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın 2008 yılında hayatımıza kazandırdığı Recep İvedik karakteri, Türk halkının büyük beğenisini toplamıştı. Oldukça kaba saba bir adam olan Recep İvedik ‘in bu denli hayranlık uyandırması, Şahan Gökbakar‘ın yeni filmler için düğmeye basmasını sağlamıştı.

Recep İvedik 6 için vizyon tarihi açıklandı. Yaklaşık 11 yılda 5 film çıkaran Şahan Gökbakar, şimdi de serinin altıcı filminin çıkış tarihini duyurdu. Şahan Gökbakar, kendi Instagram hesabından yaptığı açıklamaya göre; serinin altıcı filmi 8 Kasım 2019 tarihinde vizyonda olacak. Yönetmenliğini Togan Gökbakar‘ın yapacağı filmde, Recep bu sefer Konya diye Kenya‘ya gidiyor ve maceramız başlıyor.

Recep İvedik 6

Filmin başrollerinde Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi ve Somer Karvan yer alıyor. Bakalım serinin altıcı filmi de diğer filmler gibi ses getirmeyi başarabilecek mi? Peki, siz bu seri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Apple Arcade nedir? Nasıl kullanılır?

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji