Reddedildiği erkek tarafından öldürülen Hazal Tektaş'ın daha önce Mehmet Ali Atış'tan şikayetçi olduğu ortaya çıktı

Reddedildiği erkek tarafından öldürülen Hazal Tektaş'ın daha önce Mehmet Ali Atış'tan şikayetçi olduğu ortaya çıktı

Reddedildiği erkek tarafından öldürülen Hazal Tektaş'ın daha önce Mehmet Ali Atış'tan şikayetçi olduğu ortaya çıktı. İşte o konuşmalar.

Henüz 19 yaşında olan Hazal Tektaş, 18 yaşındaki Mehmet Ali Akış tarafından öldürüldü. Katil, Hazal'ı öldürdükten sonra intihar ederek yaşamını yitirdi. Katledilen Hazal'ın yakın dostları, Mehmet Ali Akış'ın Hazal'a 'saplantılı' olduğunu aralarında bir ilişki olmadığını ifade etti.

KATİL MEHMET ALİ AKIŞ DAHA ÖNCE HAZAL'I KAÇIRMAYA ÇALIŞMIŞ!

Reddedildiği erkek tarafından öldürülen Hazal Tektaş'ın daha önce Mehmet Ali Atış'tan şikayetçi olduğu ortaya çıktı. İşte o Whatsapp konuşmaları.

 

hazaltektas.jpg

 

OLAY NASIL OLMUŞTU?

Olay Esenler, Otogar Bağlantı Yolunda gece saat 00.15 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Mehmet A. (18) ile Hazal T. (19) arasında henüz bilinmeyen bir nedenle yol kenarında tartışma çıktı. İddiaya göre, ikili arasındaki tartışmada Hazal T. bir anda oturduğu yerden kalkarak kaçmaya başladı. Genç kadın yolun karşısına geçtiği esnada peşinden gelen Mehmet A. belinden çıkardığı tabanca ile Hazal T.'ye ateş açtı.

Açılan ateş sonucu başından ağır yaralanan Hazal T. kanlar içinde yere yığıldı. Bu sırada silahlı saldırıyı düzenleyen Mehmet A. ise aynı tabanca ile başına ateş ederek yere yığıldı. Yoldan geçen vatandaşlar durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri Hazal T.'ye ilk müdahaleyi yaparak en yakın hastaneye kaldırdı. Hazal T. hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Hazal T.'nin cenazesi Yenibosna Adli Tıp Morguna kaldırıldı.

Ayrıca sağlık ekipleri saldırı sonrası başına ateş eden Mehmet A.'nın da olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi.

GENEL