Rıdvan Dilmen: Caner Erkin'in, 6 maçlık cezasının Erdoğan'ın talimatıyla verildiğini düşünüyorum

Rıdvan Dilmen: Caner Erkin'in,  6 maçlık cezasının  Erdoğan'ın talimatıyla verildiğini düşünüyorum

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın milli futbolcusu Caner Erkin'le arasında geçen ilginç diyaloğu canlı yayında anlattı. Caner Erkin'in,

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın milli futbolcusu Caner Erkin'le arasında geçen ilginç diyaloğu canlı yayında anlattı. Caner Erkin'in, geçen sezonki 6 maçlık cezasının Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla verildiğini düşündüğünü belirten Rıdvan Dilmen, cezaların sorumlusunun TFF olduğunu açıkladı.

Rıdvan Dilmen, NTV ekranlarındaki %100 Futbol programında Beşiktaşlı Caner Erkin ile arasında geçen dikkat çeken diyaloğu aktardı. Dilmen, Caner'in geçen sezon Başakşehir ile oynadıkları maçta yaptığı hareketlerden sonra aldığı 6 maç cezayı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdirdiğini sandığını söyledi.

"CUMHURBAŞKANIMIZ BENİ SEVİYOR SANIYORDUM"

Rıdvan Dilmen programda, "Caner Erkin'i severim, çok sohbetim olan bir kardeşimiz değildi. Bir gün beni aradı, 6 maç ceza almış ya. 'Cumhurbaşkanımız beni seviyor sanıyordum' dedi.'Hayırdır bir şey mi oldu?' dedim.'6 maç ceza verilmesini Cumhurbaşkanımız istemiş' dedi. Oğlum saçmalama, senin ceza aldığından bile haberi yoktur' dedim.

''SORUMLUSU TFF'DİR''

''Sayın Cumhurbaşkanımız ile bir gün sohbet ederken, 'Hangi Caner?' dedi. 'Ne olmuş ona?' dedi. Ona kim ne dediyse... Maçı seyrediyormuş da, bilmem neymiş de. Fatih Terim milli takıma geliyor, o istedi deniyor. Verilen veya verilmeyen cezaların sorumlusu TFF'dir" açıklamasında bulundu.

Son Dakika Haberleri