Robert Pattinson şaşırtıcı açıklamalarda bulundu

Robert Pattinson şaşırtıcı açıklamalarda bulundu

Good’daki performansını göz önünde bulundurursak Batman için Robert Pattinson en uygun karakter gibi görünüyordu. Filmin hazırlık aşamaları ise bitmek üzere.

Yeni Batman filminde ayrıca Selina Kyle/Catwoman rolünde Zoë Kravitz, kötü adam Edward Nashton/Riddler rolünde Paul Dano, Jim Gordon rolünde Jeffrey Wright, Alfred Pennyworth rolünde Andy Serkis ve Oswald Cobblepot/Penguin rolünde Colin Farrell yer alıyor.

Robert Pattinson, Batman hakkında şaşırtıcı açıklamalarda bulundu

Başlangıçta Ben Affleck’in yazıp yöneteceği Batman’in ilk filmi için tasarlanan aktör, sonunda çeşitli nedenlerle projeden ayrıldı. Reeves, boşluğu doldurmak için getirildi. MovieMaker Magazine ile yaptığı bir röportajda Robert Pattinson, Batman rolünü üstlenmekle ilgili endişelerini anlattı. Görünüşe göre Pattinson aslında bu rolden pek memnun değilmiş. Ünlü aktör “İlk düşüncen, Aman Tanrım, kesinlikle berbatım. Tamamen farklı bir dil vardı ve bu beden diline uyum sağlayamadım. Işığa çok fazla bakarsanız, tamamen saçma görünüyor ve bir Cadılar Bayramı kostümü giymiş gibi duruyorsunuz. Dolayısıyla role adapte olmam ve kendimi Batman olarak görmem çok zordu” ifadelerini kullandı. Batman hayranları da Pattinson’u bu rolde görmekten memnun olmadıklarını belirtmişlerdi ancak buna rağmen yeni Batman olarak karşımıza bu ünlü aktör çıkacak diyebiliriz.

Squid Game ikinci sezon bekleyenlere müjde

Önceki ve Sonraki Haberler
Kültür Sanat