Rusya'da robotlu genelev açılıyor

Rusya'da robotlu genelev açılıyor

Rusya'da yayın yapan Inc Dergisi'nde yayınlanan bir yazıya göre oteldeki seks robotları, yapay zekaya, vücut sıcaklıklarını düzenleyen ısıtma sistemlerine ve titreşim mekanizmalarına sahip olacak. Otel odalarının bir saatlik...

Rusya'da yayın yapan Inc Dergisi'nde yayınlanan bir yazıya göre oteldeki seks robotları, yapay zekaya, vücut sıcaklıklarını düzenleyen ısıtma sistemlerine ve titreşim mekanizmalarına sahip olacak. Otel odalarının bir saatlik ücreti ise 1500-2500 ruble (100-170 TL) arasında değişecek. Seks robotu kiralanması halindeyse bu ücret 5000 rubleye (330 lira) kadar çıkabilecek.

GENELEVİ ZİNCİRİ KURULACAK

Dergiye konuşan şirketin bir temsilcisi, Rusya ve eski Sovyet ülkelerinde seks robotu genelevi zinciri kurmayı planladıklarını dile getirdi. Temsilci öte yandan, bu ülkelerde evlere seks robotu teslimatı hizmeti vermeyi düşündüklerini de sözlerine ekledi.

AVRUPA'DA YAYGIN

Seks robotu genelevi, Rusya için bir ilk olsa da, dünyada örneklerini görmek mümkün. Daha önce İngiltere, İspanya, Almanya, Hollanda ve Avusturya gibi Avrupa ülkelerinde seks robotlarının çalıştığı genelevler açılmıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya