Saadet Partisi’nden genel merkez kararı!

Saadet Partisi’nden genel merkez kararı!

Genel Merkez binası haczedilen Saadet Partisi, aldığı karar ile yeni bina için kampanya başlattı. Genel Merkez binası haczedilen Saadet Partisi, aldığı

Genel Merkez binası haczedilen Saadet Partisi, aldığı karar ile yeni bina için kampanya başlattı.

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu toplantı sonrasında Oğuzhan Asiltürk açıklamalarda bulundu. Asiltürk, "Saadet Partsi'ne gönül vermiş teşkilatımız ve bu haksızlığa büyük bir duyarlılık gösteren aziz milletimizin desteğiyle yeni bir genel merkez binası yapmak için kampanya başlattık” ifadelerini kullandı.

Oğuzhan Asiltürk yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

“Rahmetli Necmettin Erbakan söz konusu binayı hizmet yolunda kullanılması için bazı güvendiği kimselere emanet etmiştir. Yalnız bu kimseler hukuki açıdan hiç bir hakları olmamasına rağmen ‘bina bize babamızdan miras kalmıştır’ diyerek el koymuşlardır. Hukuki mücadele başlatılmıştır. Olumlu gelişmeler de var ancak biraz yavaş ilerlemektedir.”

“Bu durum Milli Görüş hareketine gönül vermiş insanları üzmektedir. Saadet Partsi’ne gönül vermiş teşkilatımız ve bu haksızlığa büyük bir duyarlılık gösteren aziz milletimizin desteğiyle yeni bir genel merkez binası yapmak için kampanya başlattık.”

İLGİLİ HABER: Fatih Erbakan babası Necmettin Erbakan’ın fotoğrafını indirtti!

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika