Sadakatsiz dizisinde sarsan gerçek! Twitter, Youtube kökten karıştı! Öyle yorumlar geliyor ki...

Sadakatsiz dizisinde sarsan gerçek! Twitter, Youtube kökten karıştı! Öyle yorumlar geliyor ki...

Sadakatsiz dizisinde inanılmaz bir gerçek ortaya çıktı. Dizinin tüm hikayesi resmen açığa çıktı. Dizinin seyircileri ortalıkta gezinen senaryo karşısında neye uğradıklarını şaşırdılar. Sosyal medyada gezinen bu gerçek herkesi hayretler içinde bıraktı.

Ekranların popüler dizilerinden Sadakatsiz’de Derin karakterinin tüm sırrı ortaya çıktı. Melis Sezen’in canlandırdığı Sadakatsiz dizisi, seyircilerine şok eden bu gelişme gündeme bomba gibi giriş yaptı. Orijinalinden uyarlama olan sevilen dizinin senaryosu resmen ortalıkta geziniyor. Doctor Foster isimli orijinal halinde yaşananlar bir bir Sadakatsiz’in başına geliyor.

Anlaşmalı olarak çekilen Sadakatsiz dizisi orijinali sadık kalma rolü içeren maddesi ile dikkatleri üzerine çekmişti. Dizi severleri şok eden detayların ortaya çıkmasıyla sosyal medyada adeta deprem oldu. Sevilen dizide çok çarpıcı gerçeklerin yaşanması ile Derin karakterinin geleceği de ortaya çıkmış oldu.

5fae6549ae298b5b0aa2922b.jpg

Twitter’da gündemi alt üst eden bu gelişme ile birlikte dizi severler resmen ellerinde ne var düşürdüler. Sarsıcı gerçeklerle birlikte Sadakatsiz dizisinde özellikle Derin’in başına gelecekler kimsenin tahmin edemeyeceği şekilde oldu. En son dere kenarında bulunan cesedin Derin’e ait olmaması Volkan’a derin bir nefes aldırmıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv