Yasak Elma dizisinin Hasan Ali'sinden korkunç itiraf! Takipçileri ikiye ayrıldı, kim, ne diyeceğini şaşırdı!

Yasak Elma dizisinin Hasan Ali'sinden korkunç itiraf! Takipçileri ikiye ayrıldı, kim, ne diyeceğini şaşırdı!

Yasak Elma dizisinde son yaşanan gelişme herkesi hayretler içinde bıraktı. Bu açıklamalar ile ortaya çıkan gerçekler Yasak Elma dizisine başka bir gözle batıracak. Yapılan itiraflar akıl alır gibi değil.

Entrikası bitmeyen dizi olarak bilinen Yasak Elma dizisinden bu kez, duyanların kuklalarına inanamayacağı bir gelişme yaşandı. Programda yapılan itiraflar Yasak Elma dizisi izleyenleri şok içinde bırakırken sosyal medyada ise binlerce tepki dile getirildi. Kısa sürede gündeme bomba gibi düşen bu itiraflar, kimsenin beklemeyeceği yerden geldi.

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve uzun soluklu süreci ile vazgeçilmez hala gelen Yasak Elma dizisi bu defa kimsenin tahmin edemeyeceği bir gelişmeye imza attı. Dizideki kilit isimlerden bir oyuncu öyle itiraflarda bulundu ki, sosyal medya ayağa kalktı. Birçok kişi tarafından bu itiraflar ayıplanırken binlerce kişi de usulsüzlük olarak değerlendirdi.

606df06966a97cba944af4be.jpg

Yasak Elma dizisinde Hasan Ali Kuyucu karakterinde gösterdiği performans ile herkesin takdirini toplayan usta oyuncu Erdal Özyağcılar, katıldığı bir programda akıl almaz açıklamaları ile sosyal medyada gündemine oturdu. Özel hayatından verdiği bilgiler ile herkesi şok içinde bırakan 73 yaşında oyuncu resmen duyanları sarsmayı başardı.

Erdal Özyağcılar'dan çarpıcı açıklamalar

Armağan Çağlayan'ın YouTube'daki programına konuk olan Erdal Özyağcılar, rol aldığı Yasak Elma dizisi ve özel hayatı hakkında çarpıcı açıklamalar yaparken programın devamında kendisi için yaptığı itiraflar ise adeta kan dondurdu. Zengin bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Erdal Özyağcılar, ağabeyinin kilo sorunu nedeniyle kaybetmesi üzerine bu durumun ailesinde bir travmaya neden olduğunu söyledi. Varlıklı bir ailede doğmasına karşın yokluk yaşadığını söyleyen Özyağcılar, “Aç olduğum için ailemden gizli gizli ağaçlardan meyve toplayıp yerdim” sözlerine yer verdi.

s-799e90271d4593574f60aca7af85c30526728c70.webp

'Ayağı çirkin biriyle asla yapamam'

“Sadece hayatımı sürdürmeye devam edecek kadar beslediler” sözleri ile herkesi hayretler içinde bırakan Erdal Özyağcılar, “Ailemin benden önce Mustafa diye bir çocuğu olmuş. Çocuk çok güzel doğmuş, masmavi gözlü. Fakat bir de iştahlı çocuk, devamlı mama yiyor. Bir şey olmuş, 11 aylıkken çatlamış çocuk. 'Biz çatlattık çocuğu' derdi babaannem." İfadelerini kullandı. Eşi ile tanışma hikayesini anlatamaya başlayınca aynı okuldaki Güzin Özyağcılar’a aşık olduğunu söyleyen Özyağcılar, arkadaşlarına, “Ayağı çirkin birisiyle asla yapamam" diyerek ayak takıntısını belirtti.

Medya