Dizi tarihinde bir ilk daha: Sadakatsiz ve Yasak Elma ortak bölüm!

Dizi tarihinde bir ilk daha: Sadakatsiz ve Yasak Elma ortak bölüm!

Dizi dünyasında bir ilk yaşanıyor. Son dönemde televizyon dizileri arasında artan rekabet ortamına öyle bir yenisi eklendi ki, bu hamle ile seyirciler bir ilk ile karşılaşacak.

Dizi severleri çok yakından ilgilendiren bu gelişme ile ekranlarda beraber yer alacak bu iki dizi herkesi hayretler içinde bıraktı. Sadakatsiz dizisine Yasak Elma’dan geçişler başladı bile. Dizi severlerin adeta ayakta okuduğu bu haber sosyal medyada gündemine bomba gibi düştü. Heyecanla beklenilen ortak bölümün yayın tarihi ise herkesi heyecanlandıracak.

Başlarda bu diziler arasında bir takım transferler geçekleşmişti. Başta Yasak Elma’nın yönetmen koltuğunda oturan Neslihan Yeşilyurt, Sadakatsiz dizisine geçiş yapmıştı. Başarılı yönetmenin dizide aldığı ilk kararlardan bir tanesi de Yasak Elma dizisinin vazgeçilmezi Şevval Sam’ın oğlu Emir Tarık Tekin’i kadroya dahil etmesiydi.

Verilen bu karar ile birlikte iki diziyi de çok etkileyecek flaş gelişmeler yaşanacak. Sadakatsiz ve Yasak Elma dizisi arasında, transferler art arda gerçekleşiyordu. Bu önemli adımdan sonra Yasak Elma’da Zerrin’i canlandıran Nilgün Türksever, diziye Selçuk’un annesi Hicran karakteri ile geçiş sağlamıştı.

İzleyiciler bu adımlar ile heyecanlanırken yeni bir adım daha geldi. Bu kez çok daha radikal olan bu hamle herkesi şaşırtarak gündeme bomba gibi bir giriş sağladı. Sadakatsiz dizisi setini ziyaretleri ile bilinen Şevval Sam ve Eda Ece öyle bir fotoğraf paylaştı ki görenler inanmakta güçlük çekti.

Ünlü oyuncu Şevval Sam, önce Asya karakterine hayat veren Cansu Dere ile fotoğraf paylaşırken sonra, oğlu Tarık Tekin ve partneri Nazlı Bulum ile ortak karede yer aldı. Sosyal medyada inanılmaz etkileşim alan bu paylaşımlar, akla hemen "Diziler ortak mı olacak?" sorusunu getirdi. Hayranlar tarafından merak edilen bu soru henüz resmi bir yanıt bulamadı.

Medya