Sonunda ortaya çıktı: Savaşçı dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Sonunda ortaya çıktı: Savaşçı dizisinin yayın tarihi belli oldu!

FOX TV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Savaşçı dizisi uzun bir süredir ekranlara gelmiyor.

Fox TV ekranlarının her günü bir diziyle dolu olduğu için Savaşçı dizisini yayına alamıyor. Bir dizisinin gözden çıkarması gerekiyor ki; Savaşçı dizisi ekranlara gelebilsin. Baraj dizisinin finaliyle birlikte Savaşçı dizisi de can kazanacak. İki aydır fragmanları yayınlanan Savaşçı dizisinde sık sık 'Yakında' ibaresi yer alıyordu fakat dizinin yayına girecek bir günü yoktu. 

Berk Oktay, Gaye Turgut Evin gibi isimlerin diziden ayrılışı ise dizinin final yapma ihtimalini güçlendirmişti ama dizi adeta küllerinden yeniden doğdu. Kadrosuna; Tamer Karadağlı, Anıl Tetik, Ediz Hun gibi isimleri kadrosuna kattı ve yeni fragmanlarını yayınlamaya başladı. Dizinin ilk beş bölümü çekildi fakat FOX TV tarafından çekimlerin yayınlanmasına izin verilmiyor.

Fakat Baraj dizisinin 11 Mayıs'ta bitmesinin ardından ekranlara Savaşçı dizisi gelebilecek. 39. bölümünde ekranlara veda edecek olan Baraj dizisi sevenlerini büyük bir yasa sürüklese de Savaşçı dizisini bekleyenlere büyük bir umut oluyor. Reytinglerde istenileni veremeyen dizinin final kararı FOX TV tarafından verildi. Bunun yanında Savaşçı dizisinin başlamasıyla diğer dizilerinde tek tek final yapacağı düşünülmeye başlandı.

Baraj dizisinin ekranlara veda tarihi 11 Mayıs gibi gözüküyor. Bu yüzden dizi analizcileri Savaşçı dizisinin 18 Mayıs gününde ekranlarda olmasını bekliyor. Yani dizi yaklaşık olarak 7 hafta sonra ekranlarda olacak. Merakla beklenen dizinin ekranlara geliş tarihinin açıklanması üzerine binlerce kişi derin bir nefes aldı.

Eskişehir'de çekimleri devam eden dizinin ilk 4 bölümünün ve 5. bölümünün yarısının hazır olduğunu ise kısa bir süre önce dizinin başrol oyuncusu olan Tamer Karadağlı duyurmuştu. Dizinin ekranlara gelip gelmeyeceği hakkında sorulan sorulara ise "Benim bunları cevaplamam doğru olmaz. Bu yapımcının ve kanalın cevap vereceği bir sorudur" ifadesine yer vermişti.

6aa1435e-075d-438f-b4f9-2048ce05920e.jpgsavasci-dizisi.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv