Gönül Dağı'nın yakışıklısının ilişkisi ortaya çıktı!

Gönül Dağı'nın yakışıklısının ilişkisi ortaya çıktı!

Berk Atan sevgilisini öyle bir ifşa etti ki, yanlışlıkla milyonlarca insan ile paylaştı.

Gönül Dağı’nın Taner’i öyle bir mesaj gönderdi ki bu mesajı sosyal medya kullanıcılarının hepsi gördü. Yanlışlıkla paylaşılan bu mesaj ile Berk Atan herkesi şaşkını çevirdi. Gönül Dağı’nda Taner karakterinde gösterdiği performansın yanında yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerinde toplayan Berk Atan, bu kez sosyal medyada ifşanladı. Berk Atan o isme öyle bir mesaj gönderdi ki görenler hayrete düştü.

Magazin gündemine bomba gibi düşen bu haber ile Yakışıklı oyuncu Berk Atan hakkında flaş bir gelişme kaydedildi. Berk Atan bu mesajı öyle bir isme gönderdi ki, o mesaj daha sonradan sosyal medyada adeta depreme yol açtı. Başarılı oyuncu kendi elleri ile kendini ifşalamış oldu.

Gönül Dağı dizisinde Taner karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu Berk Atan, Instagram üzerinden öyle bir mesaj gönderdi ki görenlerin resmen ağzı açık kaldı. Bu samimi mesajında Berk Atan öyle ifadelere yer veriyordu ki milyonlarca sosyal medya kullanıcısı şaşkınlık içinde okudu.

Gizemli sevgilisini ifşa eden oyuncu, sosyal medya üzerinden yazdığı bir mesajla tüm sırları açığa çıkardı. Instagram üzerinden yapılan o diyalogda Berk Atan açıkça sevgilisini ele verdi. Ünlü oyuncunun o mesajı gönderdiği kişi ise sosyal medya kullanıcılarına ikinci bir sürprizi yaşattı. Instagram hesabı üzerinden “Aşkım hislerimi anlatıyorum sana” sözlerini içeren bir mesaj atan Berk Atan herkesi hayrete düşürdü.

“Aşkım hislerimi anlatıyorum sana” mesajını influencer Selin Yağcıoğlu’na gönderen Berk Atan’nın mesajı ise yanlışlıkla sosyal medyada paylaşıldı. Berk Atan’dan bu mesajı alan Selin Yağcıoğlu ise bunu Instagram hesabı üzerinden hikaye olarak paylaştı. Yanlışlıkla paylaştığı iddia edilen bu ekran görüntüsünü hemen kaldıran Selin Yağcıoğlu, yine de binlerce kişi tarafından fark edilmesine engel olamadı.

berk-atan-4.jpgdizidlss.jpghqdefault.jpg