Müge Anlı diziye el attı, Yıldız Tilbe bile dahil oldu!

Müge Anlı diziye el attı, Yıldız Tilbe bile dahil oldu!

Ekranların vazgeçilmezi olan Sadakatsiz dizisinde daha önce görülmemiş bir olay yaşandı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde; Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in yer aldığı Sadakatsiz dizisinde öyle bir gelişme kaydedildi ki, izleyiciler şimdiden yeni bölümümü iple çekmeye başladı. Sevilen dizide ortaya çıkan o detay işin içine Yıldız Tilbe’yi katınca ortalık Fena karıştı. Son olarak olaya Müge Anlı da dahil olunca olanlar oldu.

Dizide, Melis Sezen’in hayat verdiği Derin karakterinin beklenmedik şekilde ortadan kaybolması üzerine gelişen olaylar zinciri Yıldız Tilbe ve Müge Anlı’ya kadar uzandı. Sosyal medyada konu ile alakalı binlerce paylaşım ve yorum yapılırken ortaya çıkan detaylar herkesi hayretler içinde bıraktı, en sonunda Müge Anlı’da bu olaya dahil oldu.

Sadakatsiz dizisinde Derin’in kaybolmasıyla sosyal medyada son günlerde bir akıma dönüşen ‘Derin’i Müge Anlı bulsun’ ifadesi sürekli olarak paylaşıyordu. Ancak bu kez öyle bir gelişme yaşandı ki sosyal medyada ortaya çıkan bu akıma resmen nokta koyuldu. Sadakatsiz dizisinde Derin’e benzeyen bir kadın cesedinin dere kenarında bulunmasıyla olaylar bambaşka bir yere evirildi.

Şarkıları ve paylaşımları ile herkesin gönlünü kazanan efsane isim Yıldız Tilbe de sosyal medyada öyle bir paylaşım yaptı ki, diziden isimlerden hemen yanıt aldı. Sosyal medyada son günlerde ortaya çıkan “Derin’i Müge Anlı bulsun” akımına Yıldız Tilbe de katılarak, Derin ve Müge Anlı’nın yan yana fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Yıldız Tilbe’nin bu paylaşımı ile milyonlarca beğeni toplarken dizide Derin karakterini canlandıran Melis Sezen’de, Yıldız Tilbe’nin bu paylaşımını kendi hesabına ekleyerek “Yıldız Tilbe Çoook” sözleri ile kalpli paylaşımda bulundu.

sadakatsiz-2bolum-full-izle-son-bolum-kanal-d-ddd0e.jpgekran-resmi-2021-04-03-115219.webp