Yufkacı Muammer’in açıkladıkları herkesi şoke etti!

Yufkacı Muammer’in açıkladıkları herkesi şoke etti!

Esra Erol programında yaşanan son olayın sırları bitmiyor.

Evli ve iki çocuk annesi olan Hamide D. İsimli kadının eltisi ile birlikte Muammer Ay isimli yufkacı dükkanı sahibine kaçmasıyla gelişen olayın arka planında ortaya çıkan gerçekler herkesi şaşkına çevirmeyi başarıyor. Art arda gelen skandal açıklamalar ile herkesi sessizliğe boğan olayda son ortaya çıkan gerçekler ise inanılır gibi değil.

sadakatsiz.jpg

Sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri haline gelen Muammer Ay, programda ilk kez konuştu. Yaptığı açıklamaları ile gündeme bomba etkisi yapan yufkacı Muammer Ay, herkesin adeta kanını dondurdu. Esra Erol programında canlı yayına telefon ile bağlanan Muad Ay, Hamide D. ve eltisinin kendisine nasıl kaçtıklarını anlatması üzerine stüdyodaki ve ekran başındaki seyirciler şaşkınlık yaşadı.

Çarpıcı açıklamalarına “İki elti ile 7-8 ay birlikte çalıştık. Hamide ile aramızda duygusal yakınlaşma oldu, Fatsa'dan kaçmaya karar verdik. Bunun için tek gidebileceğimiz yer daha önce çalıştığım Antalya'ydı.” Sözleriyle devam ederken Hamide D. İsimli kadın ile aralarında bir ilişki olduğunu ve diğer elti ile bir alakası olmadığını söyledi.

Esra Erol programına 2 çocuğun annesi ve 17 yıldır eşi olan Hamide D. İsimli kadının kaybolması üzerine başvuran Muhammed D. isimli vatandaş ise duydukları karşısında adeta şok yaşadı. Muhammed D.’nin eşinin telefonunda Muammer Ay’ın fotoğrafını görmesi üzerine başlayan olayda eşi ile eltisi birlikte ‘Pazara gidiyoruz’ diyerek evden ayrıldılar ve bir daha dönmemişlerdi.

gfdfdgfgf.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv