Şeyma Subaşı'nın aylık 125 bin nafakası hayal oluyor!

Şeyma Subaşı'nın aylık 125 bin nafakası hayal oluyor!

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı inanılmaz bir karara imza atmaya hazırlanıyor.

Uzun süredir yurt dışında olan Şeyma Subaşı, yeni sevgilisi Mısırlı yatırımcı Mohammed Alsaloussi ile Türkiye’ye geldi. İlişkilerinde henüz 3 ayı dolduran çift, paylaşımlarıyla sosyal medyanın dilinden düşmedi. Şeyma Subaşı yeni sevgilisi ile samimi pozlarını Instagram hesabından paylaşmıştı. Çiftin Türkiye ziyaretinde yaşanana bir gelişme ise her şeyi değiştirecek. 

eyma3.jpg

Takipçilerinin yakından bildiği sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile Türkiye’ye gelen Şeyma Subaşı, çok çarpıcı bir kararın hazırlığı içinde. Subaşı, Haber Global’de Buket Aydın tarafından sunulan Koltuk programına konuk oldu. Popüler isim, “3 ay 10 gündür birlikteyiz" sözlerini dile getirdi.

Şeyma Subaşı aynı zamanda "İlişkimiz çok güzel gidiyor, hikayemiz çok uzun. Ailem benim mutluluğumla zaten mutlu olan insanlar. Tanıştıktan sonra da 'Şeyma nasıl bir çocuk bu küçücük' dediler. 25 yaşında zannediyorlar ama o 36 yaşında. “ sözleri ile ilişkisi hakkında sarsıcı gerçeklere yer verdi.

İkili sadece 3.5 aydır birlikte ancak ilişkilerinde verdikleri sürpriz bir karar gündeme bomba gibi giriş yaptı. Acun Ilıcalı ile olan birlikteliğinin sona ermesiyle her ay aldığı 125 bin TL’lik nafaka ile bilinen Şeyma Subaşı, bu kararı ile nafaka ücretinden olabilir. Şeyma Subaşı, yıl bitmeden Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlenmeye hazırlandıklarını dile getiren ünlü isim herkesi şaşkına çevirdi.

Subaşı, “Evlenirsem yurt dışında olacağım ama burada da evim olacak. Her ay gidip gelmem gerekecek. Bunu hala konuşuyoruz. Melisa okula İstanbul'da gidiyor. O yüzden ben de git gel yapıyor olacağım. Belki yıl bitmeden evlenebiliriz. Acun da evleneceğimi biliyor." Sözleri ile herkesi şaşkına çevirdi. Acun Ilıcalı ile geçen yıl anlaşmalı olarak ayrılan Şeyma subaşı, aralarındaki anlaşmaya göre aylık 125 Bin TL nafaka ücreti alıyordu.

eyma2.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv