Survivor Gonca elendi, sarsıcı gerçekler ortaya çıktı!

Survivor Gonca elendi, sarsıcı gerçekler ortaya çıktı!

Survivor 2021 her geçen gün yeni bir skandal ile gündeme gelmeye devam ediyor.

En çok izlenen yarışma programlarından olan Survivor, inanılması güç gerçekler ile milyonları şaşırtmaya devam ediyor. Televizyonun yanı sıra sosyal medya üzerinden de birçok takipçisi bulunan yarışmada, Gonca’nın elenmesiyle olanlar oldu. Ünlüler takımına yedeklerden katılan Gonca Kakar, yaptığı açıklamalar ile yarışmanın perde arkasını gözler önüne serdi.

TV 8’de Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan tarafından sunulan fenomen yarışma programı Survivor yine inanılmaz detaylar ile gündemi sarstı. Ünlüler takımından birleşme partisi öncesi elenen Gonca Kakar, yarışmaya dair yaptığı açıklamalar ile herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Survivor 2021 yine adada gelişen olaylar ile sallanıyor. Her defasında yeni bir iddia ile gündemi sarsan Survivor 2021, bu kez elenen bir yarışmacının söylemleri ile gündemde deprem etkisi yarattı.

Canlı yayında anlattıkları ile milyonları şaşkına çeviren Gonca Kakar inanılması güç ifadelerde bulundu. “Konuşmak için en doğru bir zamanı bekledim. Dokunulmazlık oyunu öncesinde takımın enerjisini düşürmek istemedim. Konseyde beni sürekli sorun çıkartan biri olarak anlattılar” sözleri ile başladığı konuşmasına çok kritik detaylar ile devam etti.

Gonca Kakar; Sanki takımın motivasyonunu ben düşürüyormuşum gibi hareket ettiler. Çağrı'nın o hareketiyle iyice duygusallaştım. İsmail ve Doğan da benim üstüme geldi. Yarışmaya sonradan dahil olduğumu hep hissettirdiler.” Sözleri ile herkesin dikkatini çekti ve Survivor 2021’in arka planında gelişen diyalogları dile getirdi.

Kendisinden önce yazılması gereken isimlerin olduğunu belirten Gonca Kakar; “Ben konseyde yazılacağımı üzerime geldiklerinde hissettim. Ben konsey öncesi yazılacağımı düşünmüyordum. Benden önce yazılabilecek isimler vardı. Benim performansım iyiydi. Takıma puan getiriyordum. Doğan yazılabilirdi. Çağrı çok agresifleşmeye başlamıştı. Çağrı yazılabilirdi.” sözleri ile herkesi etkileyen açıklamalarda bulundu.

2969698-810x458.jpg

Survivor Gonca kimdir?

 

Survivor yarışmacılarından biri olan Gonca Kakar, 1 Temmuz 1989 doğumlu. Beden eğitimi öğretmeni ve pilates eğitmeni olan Gonca, Mersin Üniversitesi mezunu. Yeni yarışmacısının yaptığı sporlar arasında dalış yapmakta yer alıyor. Yedeklerden Ünlüler takımına katılan Gonca , 1.77 boyunda ve 64 kilogram ağırlığında.

6025874c55428019e45871df.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv