Kırmızı Oda'nın doktoru gözyaşlarına boğuldu!

Kırmızı Oda'nın doktoru gözyaşlarına boğuldu!

TV8 ekranlarının en iddialı yapımlarından biri olan Kırmızı Oda dizisi son bölümüyle geceye damgasını vurdu.

Sadi karakterinin anlattıkları karşısında büyük bir şok yaşayan Doktor Manolya Hanım, akıllardaki o soruya da cevap verdi. “Miço ve Emre’ye ne oldu?” sorusu Sadi’nin hikayesini dinleyen herkesin merak ettiği bir soruydu. En sonunda Sadi’nin en yakını bildiği Miço ve Emre’ye ne olduğu ortaya çıktı. Meğer iki çocukta… 

Başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı dizide Sadi rüzgarı, 22. bölümde etkisi göstermişti. Diziye iddialı bir giriş yapan Sadi karakteri, ilk başlarda korkunç gelse bile seyirciler zamanla, Sadi'nin içindeki çocuğu gördüler ve onu çok sevmeye başladılar. Öyle ki; dizinin her yeni bölümünde Sadi için "Bu adam bizleri hem güldürüyor hem de ağlatıyor" yorumları yapılıyor.

Doktor tarafından sorulan "Miço ve Emre'ye ne oldu?" sorusu Sadi'nin yerle bir olmasına neden oldu. Gözyaşlarına hakim olamayan Sadi, "Emre, Miço ve ben kaçma planı yaptık ama çetenin başındaki adam bunu öğrendi..." sözlerinden sonra aklında canlandırdığı hayal, Doktor Hanım'ı bile şoka soktu. Sözlerine ağlamaktan devam edemeyen Sadi'nin imdadına ise Doktor Hanım koştu.

Sadi'ye su vererek sakinleştirmeye çalışan Doktor Manolya Hanım, hastasının panik atak geçirdiğinin de farkındaydı. Sözlerine "Ben çok utanıyorum" diyerek devam eden Sadi'ye Doktor Hanım ise "Sen utanılacak bir şey yapmadın. Bak hala ilk günkü gibi acı çekiyorsun. İmkanın olsaydı yardım ederdin" sözlerini dile getirdi.

Döve döve öldüren çete başına karşı Sadi ise hiçbir şey yapamamıştı. Panik atak hastalığının daha çocuk yaşlarda başladığını fark edemeyen Sadi, Doktor Hanım'ın kendisine sarılmasıyla birlikte rahatladı. "Ne olur beni bırakma Manolya Hanım" sözleri ise izleyenlerin kalbine dokundu.

burakcabukgel12.jpgkirmizioda1.jpgsadicigim2.jpg