Bardak taştı: Survivor Çağrı diskalifiye edildi mi?

Bardak taştı: Survivor Çağrı diskalifiye edildi mi?

Survivor 2021 yine gündeme bomba gibi düştü. Bu kez Acun Ilıcalı müdahale etti.

Yeni yayınlanan tanıtım ile tüm dikkatleri üzerine çeken Survivor 2021 bu kez yarışa dışından bir tartışma ile gündemi sarstı. Yarışmacıları market ödül oyunu için bir ayara getiren parkurda nefes kesen mücadeleler dikkat çekti. Kıran kırana devam eden bu yarışma ekran başındaki seyirciye şimdiden yeni bölümü bekletmeye başladı.

Survivor 2021’de ödül oyunu sonrasında ise yarışmacılar dokunulmazlık oyunu için bir araya geldiler. Bu esnada ortaya öyle bir tartışma çıktı ki izleyiciler hayretlerin içinde izlediği bu tartışmaya Acun Ilıcalı da dahil oldu. Survivor 2021 yarışmasında son gerçekleşen konsey ile adaya veda eden isim Öykü olmuştu.

Öykü’nün ayrılığı sonrasında adada tansiyonlar yükselmişi. Son yayınlanan tanıtım ile Survivor 2021’de yarışmacılar arası iplerin iyice gerildiği görülüyor. Ada konseyinde artan diyalog, yarışmacılar arasında gergin dakikalara yol açarken Acun Ilıcalı’nın müdahalesi ise gecikmedi. Konseyde yaşanan gergin anlarda öyle sözlere yer verildi ki, birçok yarışmacı adeta birbirine girdi.

Survivor 2021 yeni bölümde market oyunu esnasında favori yarışmacılardan Poyraz’ın “Kim bakıyor buna? Hanginiz bakıyor? On tane adamsınız burada!” sözleri dikkat çekiyor. Herkesin gerildiği ödül oyununda tansiyonu yüksek sahneler yer alırken sunucu Acun Ilıcalı’dan müdahale gelmesi kaçınılmaz oluyor. Sorasında ise Çağrı ile İsmail arasında aniden sert anlar yaşanmaya başlıyor. Çağrı, İsmail’e; “Bunları yapma, kedi gibi hemen çekiliyorsun. Aslandın ne oldu şimdi kedi gibi oldun?' sözleri ise ada konseyinde herkesin çileden çıktığını gösteriyor. Çağrı'nın İsmail'e olan yükselişine karşın Acun Ilıcalı ise sert bir şekilde uyarısını yaptı. Bunun üzerine birçok Survivor izleyicisi, Çağrı'nın diskalifiye olması hakkında yorumlarda bulundu.

Gergin dakikalar devam ederken Poyraz ile Aleyna arasında da sözlü bir tartışma meydana geliyor. Poyraz’ın ‘Aleyna’ya güvenmiyorum’ sözlerine karşılık Aleyna, Poyraza; “Benim hangi hareketimi gördün de bana bu şekilde davranıyorsun” sözleri üzerine konsey iyice karışıyor. Aksiyon dolu yeni bölü ile Survivor 2021, seyircisine yine gerilim dolu anlar yaşatacak.

ddddf.jpgfggfhghgh.jpggfgfgf.jpg

Medya