Şahan Gökbakar sel felaketi için de harekete geçti

Şahan Gökbakar sel felaketi için de harekete geçti

Yangın bölgesinden yaptığı yayınlarla dikkat çeken Şahan Gökbakar, Karadeniz’deki sel felaketi için de harekete geçti. Gökbakar, bölgeye bir kamyon yardım malzemesi göndereceğini duyurdu.

Komedyen Şahan Gökbakar, Karadeniz’i etkisi altına alan kuvvetli yağışlar nedeniyle Kastamonu, Sinop ve Bartın’da yaşanan sel felaketi sonrasında yardım için harekete geçti.

Ailesi ve şirketi adına bölgeye bir kamyon yardım malzemesi göndereceğini duyuran Gökbakar, acil içme suyu ve gıda ihtiyacı olduğunu söyledi.

“İÇME SUYU VE GIDA ACİL İHTİYAÇ LİSTESİNDE”

Takipçilerine de bölgedeki belediyelerle irtibata geçerek yardım için gerekli malzemeleri göndermeleri çağrısında bulunan Gökbakar, Instagram hesabından yaptığı yayında, “Kastamonu ve Sinop’tan gelen haberler üzerine oradaki tanıdıklarımla konuştum. İçme suyu ve gıdayı acil olarak acil ihtiyaç listesinde belirtiyorlar. Onun dışında bebek maması ve bezi, kıyafet ve selle gerekli ekipmanlar. Yağmurluk yağmur çizmeleri el feneri gibi şeylere ihtiyaç varmış. Tahliye edilenler yurtlara yerleştiriliyormuş. Oradakilerin ihtiyaçları karşılanıyormuş” ifadelerini kullandı.

“YARDIM ETMEK İSTEYENLER BELEDİYELERDEN ADRESLERİ TEMİN EDEBİLİRLER”

“Ben ailem ve şirketimiz adına yarın bir kamyon dolusu su, bebek bezi, bebek maması, kıyafet ve konserve gıdaları yarın buradan yola çıkartacağım” diyen Gökbakar, şöyle devam etti:

“Orada çok sevdiğim bir dostum var. Onunla buluşturacağım ve kendisi dağıtımı organize edecek. Bu benim izleyeceğim yol. Siz de yardım etmek isteyenler Kastamonu ve Sinop belediyelerinden gerekli adresleri temin edebilirler. Kastamonu, Bozkurt, Sinop gönlümüz sizinle. Acınızı paylaşıyoruz. Allah yardımcınız olsun. Bütün Türkiye’nin gönlü ve kalbi sizinle.”

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam