Şahan Gökbakar'dan Burak Elmas'a sert çıkış: Racon kesen konuşmalar!

Şahan Gökbakar'dan Burak Elmas'a sert çıkış: Racon kesen konuşmalar!

Başkan Burak Elmas'ın Gedson Fernandes açıklamalarına, oyuncu Şahan Gökbakar Twitter üzerinden tepki gösterdi.

Beşiktaş'ın gece yarısı operasyonuyla geçen sezon Galatasaray'da forma giyen Gedson Fernandes'i transfer etmesi Galatasaray camiasını adeta karıştırdı. Sosyal medyada tepki toplayan Galatasaray Başkanı Burak Elmas, bugün GS TV’de Gedson Fernandes'in transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Elmas, Benfica'nın oyuncusu Gedson Fernandes için 8.5 milyon euro talep ettiğini belirten Elmas "Öncelliğimiz değildi" ifadesini kullandı.

''RACON KESEN KONUŞMALAR!''

Elmas'ın açıklamaları sosyal medyada birinci sıraya yerleşirken oyuncu Şahan Gökbakar'dan tepki geldi. Twitter hesabından Burak Elmas'ı etiketleyen Gökbakar şu sözleri sarf etti:

''@burakelmas_tr başkan siz neyi anlatıyorsunuz? Ne sosyal medyası, ne algısı ne, ne dış gücleri ne diyorsunuz Allah aşkına? Lig de düşme hattıyla 3 puan var, gençleştirme dediğin takima 36 yaşında adam aldın, Gedson'u da Beşiktaş'a kaptırdın, sonra da çıkıp racon kesen konuşmalar!

Temiz yüzlü, okumuş, eğitimli, ailesi zengin, saf, naif, elit çocuklar büyüyüp bir spor kulübüne başkan oluyor, bir kaç hafta içinde deliyürek olup ona buna racon kesen, dediğim dedik çaldığım düdük, ağdalı konuşan ağır abilere dönüşüyorlar. Olmuyor ama durmuyor üstünüzde..''

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor