Şahan'dan AKP’ye bir gönderme daha: “Kaybolan yıllarımıza gelsin”

Şahan'dan AKP’ye bir gönderme daha: “Kaybolan yıllarımıza gelsin”

Şahan Gökbakar, ‘kaybolan yıllar’ isimli şarkıyla AKP’ye gönderme yaptı. Gökbakar paylaşımına “Kaybolan yıllarımıza gelsin” notunu ekledi.Gökbakar, şarkının “Şimdi bana yeniden ister misin deseler” kısmında “istemem” anlamına gelen mimikler yaptı.

Toplumsal olaylara sessiz kalmayı sevmeyen oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar, yaptığı son paylaşımla yeniden gündem oldu. Sosyal medya hesabından, Sezen Aksu’nun “Kaybolan Yıllar” isimli şarkısını söyleyen Gökbakar, şarkının sözleri üzerinden AKP'nin iktidarda olduğu yıllara eleştiride bulundu.

“KAYBOLAN YILLARIMIZA GELSİN”

Gökbakar, şarkının “Şimdi bana seninle bir ömür vadetseler” kısmında mimikleriyle, “İstemem” anlamına gelen hareketler yaptı.

“Şimdi bana “Yeniden ister misin?” deseler kısmında ise “istemem” anlamına gelen mimikler yapan Şahan Gökbakar, paylaşımına “Kaybolan yıllarımıza gelsin” notunu düştü.

“ZAM KOL GİBİ GELDİ”

Gökbakar, yeni yılda peş peşe gelen zamlara da şarkıcı Berkay’ın ‘Gel Gel’ şarkısını söyleyerek tepki göstermişti. Gökbakar şarkının nakaratını “Zam çok kötü geldi. Zam, her şeye geldi. Zam kol gibi geldi. Zam, zam, zam, çok çaresizim” şeklinde değiştirerek zamlara tepkisini dile getirmiş, 2021'in son döneminde de öğretmeninden dayak yiyen öğrencinin ailesine ulaşarak, çocuğa eğitim bursu vereceğini açıklamıştı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin